امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

موشک‌های ایران برای صلح‌طلبی و امنیت است

به گزارش جهان نیوز، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آزمایش اولین موشک‌های بالستیک ساخت ایران در جنگ تحمیلی، مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

رضایی در این مطلب آورده است: «سی سال پیش در چنین روزی اولین نسل موشک‌های بالستیک ساخت ایران را در جریان جنگ تحمیلی با موفقیت آزمایش کردیم. در این سی سال، به همت شهید طهرانی مقدم و همکارانش، توان موشکی ما به‌عنوان یک عنصر بازدارنده دفاعی، امنیت را برای سرزمین و منطقه ما به همراه آورده است. موشک ما موشک صلح و امنیت بوده است.»

رضایی تصریح کرد: «دشمنان ما از صدام گرفته تا داعش و بن سلمان، بهترین سند و گواه برآنند که موشک‌های ایران برای جنگ ساخته نشده، بلکه دلیل صلح‌طلبی و امنیت سازی جمهوری اسلامی است. دستاورد سی‌ساله خود را از دست بدهیم، ناامنی‌های منطقه وارد کشورمان می‌شود.»

منبع:خبرگزاری دانشجو

به گزارش جهان نیوز، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آزمایش اولین موشک‌های بالستیک ساخت ایران در جنگ تحمیلی، مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. رضایی در این مطلب آورده است: «سی سال پیش در چنین روزی اولین نسل موشک‌های بالستیک ساخت ایران را در جریان جنگ تحمیلی با موفقیت آزمایش کردیم. در این سی سال، به همت شهید طهرانی مقدم و همکارانش، توان موشکی ما به‌عنوان یک عنصر بازدارنده دفاعی، امنیت را برای سرزمین و منطقه ما به همراه آورده است. موشک ما موشک صلح و امنیت بوده است.» رضایی تصریح کرد: «دشمنان ما از صدام گرفته تا داعش و بن سلمان، بهترین سند و گواه برآنند که موشک‌های ایران برای جنگ ساخته نشده، بلکه دلیل صلح‌طلبی و امنیت سازی جمهوری اسلامی است. دستاورد سی‌ساله خود را از دست بدهیم، ناامنی‌های منطقه وارد کشورمان می‌شود.» منبع:خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا