امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ناامیدی مقامات ایرانی از برجام

به گزارش جهان نیوز، «لاورنس نرمن»، خبرنگار وال‌استریت‌ژورنال لحظاتی پیش از اتمام هشتمین جلسه کمیسیون مشترک برجام خبر داد.
وی همچنین با استناد به منابعی که اشاره‌ به نامشان نکرده گفته که در این جلسه هیچ تهدیدی مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 صورت نگرفته است.
«لاورنس» همچنین در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشته که ایران ناامیدی خود را از کارشکنی‌های دولت ترامپ در اجرای برجام ابراز کرده است.
تام شانون، نماینده آمریکا در این گفت‌وگوها هم ضمن ابراز اینکه واشنگتن به نتایج بررسی‌های درون‌سازمانی دولت ترامپ در خصوص اجرای برجام پایبند خواهد ماند گفته که واشنگتن تا آن زمان، توافق هستهِ‌ای را اجرا خواهد کرد.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، «لاورنس نرمن»، خبرنگار وال‌استریت‌ژورنال لحظاتی پیش از اتمام هشتمین جلسه کمیسیون مشترک برجام خبر داد. وی همچنین با استناد به منابعی که اشاره‌ به نامشان نکرده گفته که در این جلسه هیچ تهدیدی مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 صورت نگرفته است. «لاورنس» همچنین در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشته که ایران ناامیدی خود را از کارشکنی‌های دولت ترامپ در اجرای برجام ابراز کرده است. تام شانون، نماینده آمریکا در این گفت‌وگوها هم ضمن ابراز اینکه واشنگتن به نتایج بررسی‌های درون‌سازمانی دولت ترامپ در خصوص اجرای برجام پایبند خواهد ماند گفته که واشنگتن تا آن زمان، توافق هستهِ‌ای را اجرا خواهد کرد. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا