امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نامه اعتراضی فدراسیون ایران به AFC جواب داد/۳ نامزد بهترین فوتسالیست از ایران

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC در مراسم ویژه‌ای از گروه داوری فوتبال کشورمان تقدیر به عمل آورد.

در این مراسم، کنفدراسیون فوتبال آسیا از علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری که قضاوت‌های خوبی در سال 2016 میلادی داشتند، تقدیر کرد. در این مراسم از گروه داوری استرالیا در بخش بانوان تقدیر شد.

شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مراسم گفت: چشم‌انداز و هدف AFC این است که از موفقیت بازیکنان و دست‌اندرکاران فوتبال آسیا در جهان اطمینان حاصل کند. عملکرد داوران ما در سال گذشته یک بار دیگر نشان داد که قاره آسیا یک قدرت بزرگ جهانی در فوتبال است. داوران آسیایی – مردان و زنان – توانسته‌اند احترام فوتبال جهان را کسب کنند.

فغانی و کمک‌هایش در چند سال اخیر، رقابت‌های حساسی مثل فینال جام باشگاه‌های جهان و فینال المپیک را قضاوت کردند.

همچنین AFC نامزدهای نهایی خود را در سه بخش بهترین بازیکن فوتسال، بهترین بازیکن جوان، در بخش مردان و بانوان و بهترین بازیکن شاغل در لیگ‌های خارجی را اعلام کرد که در این لیست نام سه فوتسالیست ایران به عنوان کاندیدای بهترین فوتسالیست سال آسیا دیده می شود.

نامزدهای بهترین‌ بازیکن فوتسال آسیا

۱ـ علی‌اصغر حسن‌زاده

۲ـ فرهاد توکلی

۳ـ احمد اسماعیل‌پور

نامزدهای بهترین بازیکن جوان آسیا در بخش مردان

۱ـ ریتسو دوان (ژاپن)

۲ـ محمد داوود (عراق)

۳ـ راکان العنزی (عربستان سعودی)

نامزدهای بهترین بازیکن جوان آسیا در بخش زنان:

۱ـ فوکا ناگانو (ژاپن)

۲ـ سونگ هیونگ سین (کره شمالی)

۳ـ هانا تاکاهاشی (ژاپن)

نامزدهای بهترین بازیکن شاغل در لیگ‌های خارجی از آسیا:

۱ـ شینجی اوکازاکی (ژاپن، لسترسیتی)

۲ـ شینجی کاگاوا (ژاپن، بورسیا دورتموند)

۳ـ سون هیونگ مین (کره جنوبی، تاتنهام)

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC در مراسم ویژه‌ای از گروه داوری فوتبال کشورمان تقدیر به عمل آورد. در این مراسم، کنفدراسیون فوتبال آسیا از علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری که قضاوت‌های خوبی در سال 2016 میلادی داشتند، تقدیر کرد. در این مراسم از گروه داوری استرالیا در بخش بانوان تقدیر شد. شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مراسم گفت: چشم‌انداز و هدف AFC این است که از موفقیت بازیکنان و دست‌اندرکاران فوتبال آسیا در جهان اطمینان حاصل کند. عملکرد داوران ما در سال گذشته یک بار دیگر نشان داد که قاره آسیا یک قدرت بزرگ جهانی در فوتبال است. داوران آسیایی - مردان و زنان - توانسته‌اند احترام فوتبال جهان را کسب کنند. فغانی و کمک‌هایش در چند سال اخیر، رقابت‌های حساسی مثل فینال جام باشگاه‌های جهان و فینال المپیک را قضاوت کردند. همچنین AFC نامزدهای نهایی خود را در سه بخش بهترین بازیکن فوتسال، بهترین بازیکن جوان، در بخش مردان و بانوان و بهترین بازیکن شاغل در لیگ‌های خارجی را اعلام کرد که در این لیست نام سه فوتسالیست ایران به عنوان کاندیدای بهترین فوتسالیست سال آسیا دیده می شود. نامزدهای بهترین‌ بازیکن فوتسال آسیا 1ـ علی‌اصغر حسن‌زاده 2ـ فرهاد توکلی 3ـ احمد اسماعیل‌پور نامزدهای بهترین بازیکن جوان آسیا در بخش مردان 1ـ ریتسو دوان (ژاپن) 2ـ محمد داوود (عراق) 3ـ راکان العنزی (عربستان سعودی) نامزدهای بهترین بازیکن جوان آسیا در بخش زنان: 1ـ فوکا ناگانو (ژاپن) 2ـ سونگ هیونگ سین (کره شمالی) 3ـ هانا تاکاهاشی (ژاپن) نامزدهای بهترین بازیکن شاغل در لیگ‌های خارجی از آسیا: 1ـ شینجی اوکازاکی (ژاپن، لسترسیتی) 2ـ شینجی کاگاوا (ژاپن، بورسیا دورتموند) 3ـ سون هیونگ مین (کره جنوبی، تاتنهام)

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا