امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نامه ذوبی‌ها برای تغییر میزبان جام حذفی

باشگاه ذوب آهن اعتقاد دارد که طبق بندی در قانون، این باشگاه باید میزبان گسترشی‌ها در جام حذفی باشد.

به گزارش پارس نیوز،ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز به دور یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی راه یافتند و حریف یکدیگر در این مرحله شدند. ذوب آهن موفق شد در خانه ماشین سازی را شکست دهد و تیم گسترش که میهمان شهرداری ماهشهر بود، با انصراف حریف به دور بعدی راه یافت. 

 بر اساس قرعه تناوبی که در جام حذفی برقرار است ذوب آهنی ها باید در تبریز میهمان گسترش فولاد شوند. اما حالا باشگاه ذوب آهن با استناد به بندی در قانون ، اقدام به اعتراض به میزبانی تبریزی ها و تقاضای میزبانی اصفهان شده است.

آن‌ها اعتقاد دارند که بندی در قانون وجود دارد با این مضمون که:« اگر تیمی دو بازی مرحله قبلی خود را در جام حذفی با انصراف حریف با نتیجه 3 بر صفر برنده شود، صرف نظر از هر موضوعی در دیدار بعدی میهمان خواهد بود.»

باشگاه ذوب آهن هم با استناد به همین بند از قانون و با توجه به انصراف مس رفسنجان و شهرداری ماهشهر از رویارویی با گسترش فولاد تبریز، با ارسال نامه ای مراتب اعتراض و درخواست خود برای تغییر میزبانی را به فدراسیون ارسال کرده اند.

باشگاه ذوب آهن اعتقاد دارد که طبق بندی در قانون، این باشگاه باید میزبان گسترشی‌ها در جام حذفی باشد. به گزارش پارس نیوز،ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز به دور یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی راه یافتند و حریف یکدیگر در این مرحله شدند. ذوب آهن موفق شد در خانه ماشین سازی را شکست دهد و تیم گسترش که میهمان شهرداری ماهشهر بود، با انصراف حریف به دور بعدی راه یافت.   بر اساس قرعه تناوبی که در جام حذفی برقرار است ذوب آهنی ها باید در تبریز میهمان گسترش فولاد شوند. اما حالا باشگاه ذوب آهن با استناد به بندی در قانون ، اقدام به اعتراض به میزبانی تبریزی ها و تقاضای میزبانی اصفهان شده است. آن‌ها اعتقاد دارند که بندی در قانون وجود دارد با این مضمون که:« اگر تیمی دو بازی مرحله قبلی خود را در جام حذفی با انصراف حریف با نتیجه 3 بر صفر برنده شود، صرف نظر از هر موضوعی در دیدار بعدی میهمان خواهد بود.» باشگاه ذوب آهن هم با استناد به همین بند از قانون و با توجه به انصراف مس رفسنجان و شهرداری ماهشهر از رویارویی با گسترش فولاد تبریز، با ارسال نامه ای مراتب اعتراض و درخواست خود برای تغییر میزبانی را به فدراسیون ارسال کرده اند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا