امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نامه قالیباف به جوانان، زنجیره‌ای‌ها را عصبانی کرد

به گزارش جهان نیوز؛ روز گذشته محمدباقر قالیباف نامه مهمی درباره انتخابات و مسائل جاری کشور منتشر کرد. در این نامه با نقد عملکرد دولت و ضرورت استمرار مطالبه گری از دولت، ۵ سؤال خطاب به جوانان مطرح شد. یکی از دغدغه‌های اصلی مطرح‌شده در این نامه، آسیب شناسی جریان اصولگرایی و بهره‌گیری از نظرات جوانان است.
اما روزنامه‌های زنجیره‌ای در اقدامی قابل پیش‌بینی واکنشی عصبی نسبت به این نامه نشان دادند.
در همین رابطه، روزنامه شرق در یادداشتی با عنوان «نامه قالیباف مخاطبی در میان جوانان ندارد» به قلم «عبدالله ناصری» نوشت:
«در یک نگاه، گفتمانی که امروز قالیباف در قالب این نامه خواسته با جامعه جوان کشور برقرار کند، مخاطبی در میان جوانان ندارد. جامعه جوانان اصولگرای امروز… بدون شک می‌دانند که پایان عمر سیاسی قالیباف، بهانه‌ای شده است برای اینکه او در قالب این نامه، جایگاه جدیدی برای خود تعریف کند».

فعالیت‌های دکتر قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی در روزهای پس از انتخابات و تلاش برای آسیب شناسی جریان اصولگرایی و اهتمام به حفظ وحدت، جریان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای را به شدت عصبی کرده است. این جریان در پی آن بود تا با هجمه رسانه‌ای رقبای انتخاباتی منتقد دولت را به کنج عزلت برده و ابتکار عمل را از جریان رقیب بگیرد؛ اما فعالیت‌های این روزهای رقبای انتخاباتی روحانی، اصلاً به مذاق آقایان خوش نیامده است.
منبع:مشرق
 

به گزارش جهان نیوز؛ روز گذشته محمدباقر قالیباف نامه مهمی درباره انتخابات و مسائل جاری کشور منتشر کرد. در این نامه با نقد عملکرد دولت و ضرورت استمرار مطالبه گری از دولت، ۵ سؤال خطاب به جوانان مطرح شد. یکی از دغدغه‌های اصلی مطرح‌شده در این نامه، آسیب شناسی جریان اصولگرایی و بهره‌گیری از نظرات جوانان است. اما روزنامه‌های زنجیره‌ای در اقدامی قابل پیش‌بینی واکنشی عصبی نسبت به این نامه نشان دادند. در همین رابطه، روزنامه شرق در یادداشتی با عنوان «نامه قالیباف مخاطبی در میان جوانان ندارد» به قلم «عبدالله ناصری» نوشت: «در یک نگاه، گفتمانی که امروز قالیباف در قالب این نامه خواسته با جامعه جوان کشور برقرار کند، مخاطبی در میان جوانان ندارد. جامعه جوانان اصولگرای امروز... بدون شک می‌دانند که پایان عمر سیاسی قالیباف، بهانه‌ای شده است برای اینکه او در قالب این نامه، جایگاه جدیدی برای خود تعریف کند». فعالیت‌های دکتر قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی در روزهای پس از انتخابات و تلاش برای آسیب شناسی جریان اصولگرایی و اهتمام به حفظ وحدت، جریان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای را به شدت عصبی کرده است. این جریان در پی آن بود تا با هجمه رسانه‌ای رقبای انتخاباتی منتقد دولت را به کنج عزلت برده و ابتکار عمل را از جریان رقیب بگیرد؛ اما فعالیت‌های این روزهای رقبای انتخاباتی روحانی، اصلاً به مذاق آقایان خوش نیامده است. منبع:مشرق  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا