امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتانیاهو: خرید زیردریایی از آلمان برتری نظامی ما را تضمین می‌کند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه تقویت برتری نظامی اسرائیل تنها دلیل خرید سه فروند زیر دریایی از آلمان بود تاکید کرد: این تنها اقدامی است که همواره اسرائیل به آن متوسل می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الیوم السابع، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای نشست هفتگی کابینه این رژیم گفت: اصلی که به عنوان نخست وزیر همواره به آن توجه می‌کنم این است که اسرائیل قادر باشد بود تحت هر شرایطی از خود دفاع کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که اسرائیل قراردادی را با آلمان برای خرید سه زیردریایی پیشرفته امضا کرده است.

اسرائیل پیشتر نیز شش زیردریایی از نوع “دلفین” از آلمان خریداری کرده بود. پنجمین زیردریایی اسرائیل در ژانویه ۲۰۱۶ به دست ارتش رژیم صهیونیستی رسید و ششمین زیردریایی نیز در سال ۲۰۱۸ تحویل اسرائیلمی‌شود.

نتانیاهو در جمع اعضای کابینه خود تاکید کرد: اسرائیل باید ناوگان زیر دریایی خود را نوسازی کند.

او توضیح داد: دریایی‌های خریداری شده سلاح‌های استراتژیکی هستند که آینده اسرائیل و موجودیت آن را برای سال‌های آتی تضمین می‌کنند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه تقویت برتری نظامی اسرائیل تنها دلیل خرید سه فروند زیر دریایی از آلمان بود تاکید کرد: این تنها اقدامی است که همواره اسرائیل به آن متوسل می‌شود. به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الیوم السابع، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای نشست هفتگی کابینه این رژیم گفت: اصلی که به عنوان نخست وزیر همواره به آن توجه می‌کنم این است که اسرائیل قادر باشد بود تحت هر شرایطی از خود دفاع کند. نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که اسرائیل قراردادی را با آلمان برای خرید سه زیردریایی پیشرفته امضا کرده است. اسرائیل پیشتر نیز شش زیردریایی از نوع "دلفین" از آلمان خریداری کرده بود. پنجمین زیردریایی اسرائیل در ژانویه ۲۰۱۶ به دست ارتش رژیم صهیونیستی رسید و ششمین زیردریایی نیز در سال ۲۰۱۸ تحویل اسرائیلمی‌شود. نتانیاهو در جمع اعضای کابینه خود تاکید کرد: اسرائیل باید ناوگان زیر دریایی خود را نوسازی کند. او توضیح داد: دریایی‌های خریداری شده سلاح‌های استراتژیکی هستند که آینده اسرائیل و موجودیت آن را برای سال‌های آتی تضمین می‌کنند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا