امروز : جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج نظرسنجی میزان رضایت از شورای شهر ریژاو+ تذکرات

    نظرسنجی میزان رضایت از شورای شهر ریژاو در طی مدت محدودی که توسط ریژاونیوز ارائه و مورد سنجش قرار گرفت هم اینک نتایج آن به شرح ذیل اعلام می گردد:   بسیار ضعیف: ۲۸ درصد ضعیف: ۱۱درصد متوسط: ۲۱ درصد خوب: ۴۰درصد   درباره ی عملکرد شورای شهر ریژاو طی این این دوره […]

poll

 

 

نظرسنجی میزان رضایت از شورای شهر ریژاو در طی مدت محدودی که توسط ریژاونیوز ارائه و مورد سنجش قرار گرفت هم اینک نتایج آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

بسیار ضعیف: ۲۸ درصد
ضعیف: ۱۱درصد
متوسط: ۲۱ درصد
خوب: ۴۰درصد

 

درباره ی عملکرد شورای شهر ریژاو طی این این دوره نکاتی لازم به تذکر است که در اینجا توسط ریژاونیوز ذکر خواهد شد:

 

اول: لازم بود که محرومیت های منطقه ی ریژاو به صورت کاملاً کارشناسانه بررسی شده و به رفع این کاستی ها و محرومیت ها پرداخته می شد. اما آنچه که بیشتر در عملکرد های شورای شهر ریژاو دیده می شود اقداماتی نمادین و سطحی است که بیشتر جنبه ای تبلیغاتی داشته و هر کدام به گونه ای خواهان جذب حمایت حداکثری شهروندان هستند و کار جمعی کمتری از این عزیزان دیده شده است.

 

دوم: کنترل و نظارت بر عملکرد شهردار محترم ریژاو از شورای شهر دیده نشده است و ابهاماتی در این زمینه وجود دارد و سوالاتی را به وجود می آورد که تک روی های برخی افراد در بدنه ی شورا و شهرداری ریژاو به چه معناست؟ وعده و وعیدهایی که شهردار می دهد و شورا تکذیب می کند و همینطور بلعکس به چه معناست؟ آیا شورای شهر توانایی نظارت بر عملکرد شهردار را دارد یا خیر؟!

 

سوم: عدم استفاده ی شورای شهر ریژاو از نظرات و مشاوره جوانان تحصیلکرده و با درایت در اخذ تصمیمات منطقه که قطعاً می توانست در حل بسیاری از مشکلات راهگشا باشد. به جای مشورت با چنین افرادی، شورای شهر با صاحبان قدرت و کسانی که کفایت لازم را برای مشاوره در این امور ندارند تعامل بیشتری داشته است که برای شورای این دوره و همینطور شورای دوره های بعدی بازنگری در این زمینه بسیار لازم است.

 

چهارم: به صورت شفاف و با نظری واحد با شهروندان ریژاو در تعامل باشند.متاسفانه شورای شهر و شهرداری در این زمینه تاحدودی خوب عمل نکرده است. هجمه های داخلی عدیده ای در شورای شهر و در جهت تخریب یکدیگر با پشتیبانی برخی افراد عوام پسند به وجود آمده است که شایسته ی اعضای خوشنام شورای شهر ریژاو نیست که بازیچه ی این افراد شوند.

 

پنجم: شورای شهر باید در تصمیمات خود منافع فامیلی و شخصی را در نظر نگیرد و برای بکارگیری نیروهای لازمه ی شهری از افرادی توانا و معتمد استفاده کند که همواره اعتماد اکثریت شهروندان را با خود به همراه داشته باشد.

 

در نهایت برای شورای زحمتکش ریژاو آرزوی موفقیت و توفیق روافزون داریم و امیدواریم که بتوانند با اخذ تصمیمات سنجیده راه های پیشرفت منطقه را هموار نمایند.

* در پایان این دوره از شورای شهر گزارش تکمیلی از اقدامات مثبت و منفی شورای شهر ریژاو به صورت تفصیلی در ریژاو نیوز منتشر خواهد شد و مطلب فوق فقط در جهت ارائه و تحلیل نظرسنجی درج شده است

 

سردبیر ریژاونیوز

Mail:   info@rejawnews.ir

Telegram:      @RejawNews

 

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا