امروز : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نجفی در اولین آزمون مدیریت شهری مردود شد

به گزارش جهان نیوز، زلزله‌ای که برخی از مناطق مرزی کشورمان را با خسارات شدیدی روبرو کرد و در بیشتر شهرهای کشور از جمله تهران احساس شد، با همه تلخی‌هایش آزمون خوبی برای مدیریت بحران بود.  
برخی از گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که زلزله برخی از مناطق جنوبی شهر تهران را نیز در نوردید و به طور خفیفی مردم تهران آنرا احساس کردند اما مدیریت شهر تهران در این حوزه چه کاری انجام داد؟
محمد علی نجفی که تا چند روز پیش در بستر بیماری به سبب کمر درد آرمیده بود، شب گذشته را نیز در خانه ماند و صبح روز بعد یعنی ۱۰ ساعت بعد به ستاد مدیریت بحران تهران رفت و از آن بازدید کرد تا نشان دهد که در این حوزه فعالیتی کرده است. این درحالی بود که این امکان وجود داشت که زلزله خسارات جانی و مالی را به پایتخت وارد کند.

شهردار تهران البته پیش از این مشکلات قلبی و عروقی هم داشته و به همین سبب بوده که با نوشتن نامه‌ای به رئیس‌جمهور از سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور استعفا داده است.
حال با این اوصاف معلوم نیست فردی که دارای مشکلات جسمانی حادی است چطور می‌خواهد در شرایط حاد و بحرانی کشور را مدیریت کند. در آزمون اول مدیریت بحران محمدعلی نجفی بسیار عقب ماند و بعد از استراحت شبانه به بازدید از ستاد بحران تهران رفت. معلوم نیست که شورای شهر تهران چگونه مدیریت پیچیده و گسترده کلانشهر تهران را به وی سپرده اند.

تصاویر زیر در ساعت ۸ صبح روز دوشنبه در کانال تلگرام محمدعلی نجفی منتشر شده است.
 

منبع:مشرق

به گزارش جهان نیوز، زلزله‌ای که برخی از مناطق مرزی کشورمان را با خسارات شدیدی روبرو کرد و در بیشتر شهرهای کشور از جمله تهران احساس شد، با همه تلخی‌هایش آزمون خوبی برای مدیریت بحران بود.   برخی از گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که زلزله برخی از مناطق جنوبی شهر تهران را نیز در نوردید و به طور خفیفی مردم تهران آنرا احساس کردند اما مدیریت شهر تهران در این حوزه چه کاری انجام داد؟ محمد علی نجفی که تا چند روز پیش در بستر بیماری به سبب کمر درد آرمیده بود، شب گذشته را نیز در خانه ماند و صبح روز بعد یعنی ۱۰ ساعت بعد به ستاد مدیریت بحران تهران رفت و از آن بازدید کرد تا نشان دهد که در این حوزه فعالیتی کرده است. این درحالی بود که این امکان وجود داشت که زلزله خسارات جانی و مالی را به پایتخت وارد کند. شهردار تهران البته پیش از این مشکلات قلبی و عروقی هم داشته و به همین سبب بوده که با نوشتن نامه‌ای به رئیس‌جمهور از سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور استعفا داده است. حال با این اوصاف معلوم نیست فردی که دارای مشکلات جسمانی حادی است چطور می‌خواهد در شرایط حاد و بحرانی کشور را مدیریت کند. در آزمون اول مدیریت بحران محمدعلی نجفی بسیار عقب ماند و بعد از استراحت شبانه به بازدید از ستاد بحران تهران رفت. معلوم نیست که شورای شهر تهران چگونه مدیریت پیچیده و گسترده کلانشهر تهران را به وی سپرده اند. تصاویر زیر در ساعت ۸ صبح روز دوشنبه در کانال تلگرام محمدعلی نجفی منتشر شده است.   منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا