امروز : شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نرم افزار ریژاونیوز برای موبایل منتشر شد+دانلود و آموزش

ریژاو نیوز در ۲۷ تیر ۱۳۹۰ با هدف خبررسانی و اطلاع رسانی از منطقه ریژاو با هزینه و تلاش و تخصص شخصی افراد کادر ریژاو نیوز و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد و در حال حاضر ریژاونیوز جزو یکی از از پربیننده ترین تارنماهای خبری استان کرمانشاه است. […]

rejawnewsapk

ریژاو نیوز در ۲۷ تیر ۱۳۹۰ با هدف خبررسانی و اطلاع رسانی از منطقه ریژاو با هزینه و تلاش و تخصص شخصی افراد کادر ریژاو نیوز و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد و در حال حاضر ریژاونیوز جزو یکی از از پربیننده ترین تارنماهای خبری استان کرمانشاه است.

 

توسط این برنامه می‌توانید اخبار ” پایگاه خبری تحلیلی ریژاونیوز ” را به آسانی و در هر زمانی بر روی موبایل یا تبلت خود دنبال کنید. شما می توانید در هر مکان که باشید از طریق موبایل و با اتصال به اینترنت از طریق شبکه wifi و GPRS شکبه خود، می توانید به کلیه اخبار سایت دسترسی داشته باشید.
در این نرم افزار شما می توانید به سرخط آخرین اخبار شهر ریژاو و همچنین دیگر اخبار ایران و جهان دسترسی داشته باشید.

 

 

Sohrabi
شایان ذکر است که این نرم افزار توسط طراح و برنامه نویس جوان ریژاوی آقای سعید سهرابی برای ریژاونیوز طراحی و پیاده سازی شده است که در اینجا از جانب مسئولین سایت و همینطور شهروندان گرامی، مراتب تقدیر و تشکر خود را تقدیم این جوان تلاشگر می داریم.

 

نصب کنید و لذت ببرید!

 

 

Bazar

 

 

 

 

برای دریافت ویدیوی آموزشی اینجا کلیک کنید

 

 

 

Share
دیدگاه بینندگان
  • محمد

    تاریخ : ۲۹ - مهر - ۱۳۹۵

    اقای سهرابی به امید پیشرفت روز افزون


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا