امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشان ندادن ساز در تلویزیون، دغدغه بزرگ نماینده عضو لیست امید

به گزارش جهان نیوز؛ روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «۴۰سال است مشکل نشان دادن ساز را حل نکردیم» نوشت:

«[پروانه سلحشوری] رئیس فراکسیون زنان مجلس معتقد است بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در فضای فرهنگی کشورمان ناشی از قوانین نانوشته‌ای است که در کتاب قانون وجود ندارند و باید برداشته شوند. ازجمله این قوانین نانوشته؛ نشان ندادن ساز در تلویزیون است».

ظاهرا پرداختن به حواشی دست چندم و غفلت از مسائل اصلی، به ویژگی ثابت اعضای فراکسیون امید تبدیل شده است. به جرات می توان گفت که مردم، فراموش‌شدگان اصلی فراکسیون امید هستند.

تاکنون چندین بار در خبرها اعلام شده است که فراکسیون امید مجلس دهم، جلسه اضطراری و فوق‌العاده برگزار کرده است. اما نکته مهم علت برگزاری جلسه اضطراری است. برای نمونه یکی از این جلسات پس از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد با اعتراض به وزیر کشور صورت گرفت.یکی دیگر از جلسات اضطراری نیز پس از دستور دادستانی برای بازداشت محمود صادقی-عضو فراکسیون امید- برگزار شد.نکته قابل تأمل اینجاست که این جلسات «اضطراری» و«فوری» هیچگاه برای مشکلات معیشتی مردم و پیگیری مطالبات عموم جامعه برگزار نشد!

البته از لیستی که با عناوینی چون «لیست رانتی»،«سلفی حقارت»،«زدو بند با وزرا» و…شناخته شده است، بیش از این امید نیست. 

به گزارش جهان نیوز؛ روزنامه آرمان در گزارشی با عنوان «۴۰سال است مشکل نشان دادن ساز را حل نکردیم» نوشت: «[پروانه سلحشوری] رئیس فراکسیون زنان مجلس معتقد است بسیاری از مسائل و مشکلات موجود در فضای فرهنگی کشورمان ناشی از قوانین نانوشته‌ای است که در کتاب قانون وجود ندارند و باید برداشته شوند. ازجمله این قوانین نانوشته؛ نشان ندادن ساز در تلویزیون است». ظاهرا پرداختن به حواشی دست چندم و غفلت از مسائل اصلی، به ویژگی ثابت اعضای فراکسیون امید تبدیل شده است. به جرات می توان گفت که مردم، فراموش‌شدگان اصلی فراکسیون امید هستند. تاکنون چندین بار در خبرها اعلام شده است که فراکسیون امید مجلس دهم، جلسه اضطراری و فوق‌العاده برگزار کرده است. اما نکته مهم علت برگزاری جلسه اضطراری است. برای نمونه یکی از این جلسات پس از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد با اعتراض به وزیر کشور صورت گرفت.یکی دیگر از جلسات اضطراری نیز پس از دستور دادستانی برای بازداشت محمود صادقی-عضو فراکسیون امید- برگزار شد.نکته قابل تأمل اینجاست که این جلسات «اضطراری» و«فوری» هیچگاه برای مشکلات معیشتی مردم و پیگیری مطالبات عموم جامعه برگزار نشد! البته از لیستی که با عناوینی چون «لیست رانتی»،«سلفی حقارت»،«زدو بند با وزرا» و...شناخته شده است، بیش از این امید نیست. 
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا