امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظر شما درباره این سخنان حسن روحانی چیست؟

به گزارش جهان نیوز، اولین اظهارات حسن روحانی پس از تصویب برجام این بود که دولت در وعده خود مبنی بر «‌چرخش سانتریفیوژها و به همراه چرخیدن چرخ زندگی مردم»‌ یک گام فراتر گذاشته و امروز این هدف را نسبت به هفته‌ها و روزهای پیش نزدیکتر می‌بینم.
وی همچنین در بیان دستاوردهای برجام گفت:
« آنها در زمینه لغو تحریم‌ها، ابتدا می‌گفتند باید ماه‌ها بگذرد و اعتماد پیدا کنیم، آنگاه تحریم‌ها را نه لغو، بلکه تعلیق می کنیم و بعد از سال‌ها اگر آژانس گزارش مثبت داد و اعتماد پیدا کردند قدم به قدم لغو می شود اما امروز به ملت شریف ایران اعلام می‌کنم که طبق این توافق، در روز اجرای توافق، تمامی تحریم‌ها، حتی تحریم‌های تسلیحاتی، موشکی هم به صورتی که در قطعنامه بوده، لغو خواهد شد. تمام تحریم‌های اقتصادی شامل مالی، بانکی، بیمه، حمل و نقل، پتروشیمی و فلزات گرانبها به طور کامل لغو خواهد شد و نه تعلیق و حتی تحریم تسلیحاتی هم کنار گذاشته می‌شود ، برای ۵ سال نوعی محدودیت و پس از آن لغو خواهد شد.»
در ادامه بخشی از اولین اظهارات حسن روحانی در روز ۲۳ تیرماه سال ۱۳۹۴، یک روز پس از تصویب سند برجام توسط ایران و شش قدرت جهانی را مشاهده می‌کنید. روحانی این روز را روزی خواند که در خاطره تاریخی ملت ایران خواهد ماند.
 به نظر شما تا چه میزان دولت توانسته در مقام اجرا به این وعده‌ها و سخنان عمل کند و تا چه میزان شعار روحانی مبنی بر «‌چرخش چرخ اقتصاد کشور در کنار چرخش سانتریفیوژها» را جامه عمل بپوشاند؟

منبع:مشرق
 

به گزارش جهان نیوز، اولین اظهارات حسن روحانی پس از تصویب برجام این بود که دولت در وعده خود مبنی بر «‌چرخش سانتریفیوژها و به همراه چرخیدن چرخ زندگی مردم»‌ یک گام فراتر گذاشته و امروز این هدف را نسبت به هفته‌ها و روزهای پیش نزدیکتر می‌بینم. وی همچنین در بیان دستاوردهای برجام گفت: « آنها در زمینه لغو تحریم‌ها، ابتدا می‌گفتند باید ماه‌ها بگذرد و اعتماد پیدا کنیم، آنگاه تحریم‌ها را نه لغو، بلکه تعلیق می کنیم و بعد از سال‌ها اگر آژانس گزارش مثبت داد و اعتماد پیدا کردند قدم به قدم لغو می شود اما امروز به ملت شریف ایران اعلام می‌کنم که طبق این توافق، در روز اجرای توافق، تمامی تحریم‌ها، حتی تحریم‌های تسلیحاتی، موشکی هم به صورتی که در قطعنامه بوده، لغو خواهد شد. تمام تحریم‌های اقتصادی شامل مالی، بانکی، بیمه، حمل و نقل، پتروشیمی و فلزات گرانبها به طور کامل لغو خواهد شد و نه تعلیق و حتی تحریم تسلیحاتی هم کنار گذاشته می‌شود ، برای ۵ سال نوعی محدودیت و پس از آن لغو خواهد شد.» در ادامه بخشی از اولین اظهارات حسن روحانی در روز ۲۳ تیرماه سال ۱۳۹۴، یک روز پس از تصویب سند برجام توسط ایران و شش قدرت جهانی را مشاهده می‌کنید. روحانی این روز را روزی خواند که در خاطره تاریخی ملت ایران خواهد ماند.  به نظر شما تا چه میزان دولت توانسته در مقام اجرا به این وعده‌ها و سخنان عمل کند و تا چه میزان شعار روحانی مبنی بر «‌چرخش چرخ اقتصاد کشور در کنار چرخش سانتریفیوژها» را جامه عمل بپوشاند؟ منبع:مشرق  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا