امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظر محمدرضاعارف درباره ادامه راه شهدا

به گزارش جهان نیوز، هم زمان با هفته دفاع مقدس محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل شهید علی اصغر سروریان،با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.عارف در این دیدار با تجلیل از نقش همسر شهید علی اصغر سروریان در تربیت فرزندانی تحصیل‌کرده برای وی آرزوی توفیق و طول عمر باعزت کرد.
وی تکریم خانواده‌های شهدا را وظیفه مسئولان دانست و با یاددآوری رشادت‌های شهید علی اصغر سروریان در دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: اگر بتوانیم در مسیری که شهدای گرانقدر ما گام برداشته‌اند حرکت کنیم می‌توان امیدوار بود که از لغزش و خطا به دور خواهیم بود و انشاالله خداوند متعال به همه ما توفیق ادامه راه شهدای عزیزمان را بدهد.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، هم زمان با هفته دفاع مقدس محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل شهید علی اصغر سروریان،با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.عارف در این دیدار با تجلیل از نقش همسر شهید علی اصغر سروریان در تربیت فرزندانی تحصیل‌کرده برای وی آرزوی توفیق و طول عمر باعزت کرد. وی تکریم خانواده‌های شهدا را وظیفه مسئولان دانست و با یاددآوری رشادت‌های شهید علی اصغر سروریان در دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: اگر بتوانیم در مسیری که شهدای گرانقدر ما گام برداشته‌اند حرکت کنیم می‌توان امیدوار بود که از لغزش و خطا به دور خواهیم بود و انشاالله خداوند متعال به همه ما توفیق ادامه راه شهدای عزیزمان را بدهد. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا