امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نفعی از برجام نبریم در اجرا تجدیدنظر می‌کنیم

به گزارش جهان نیوز؛ حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره نقض برجام از سوی ایران، اظهار داشت: ملاک ارزیابی پایبندی ایران به برجام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است.
وی با بیان اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها پایبندی ایران به برجام و توافقات انجام‌شده را تأیید کرده است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران تاکنون به جسم و روح برجام پایبند بوده است.
نماینده مردم قم در مجلس با ابراز اینکه آمریکایی‌ها با بهانه‌های واهی در حال سنگ‌اندازی بر سر راه اجرایی شدن برجام هستند، افزود: واشنگتن یک روز بحث موشکی را که در برجام مطلبی درباره آن ذکر نشده دست‌آویز قرار می‌دهد و روز دیگر بحث حقوق بشر را پیش می‌کشد.
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با تأکید بر اینکه “ما نیز می‌دانیم نقطه پایان برجام چه‌زمانی است”، گفت: جمهوری اسلامی تا زمانی به برجام متعهد است که طرف‌های مقابل به آن پایبند باشند.
ذوالنور با اظهار اینکه دولت ترامپ به‌دنبال برجام‌ستیزی است، تصریح کرد: اگر قرار باشد ایران هزینه‌های برجام را بدهد و نفعی از آن نبرد ممکن است تجدید نظری در نحوه اجرایی شدن برجام داشته باشد که در آن زمان آمریکا بازنده این بازی‌ای است که آغاز کرده است.
دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا اخیراً اعلام کرده است: اگر دست من بود، 180روز پیش عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام می‌کردم و انتظار دارم تیمم در گزارش بعدی، عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام کند.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره نقض برجام از سوی ایران، اظهار داشت: ملاک ارزیابی پایبندی ایران به برجام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است. وی با بیان اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها پایبندی ایران به برجام و توافقات انجام‌شده را تأیید کرده است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران تاکنون به جسم و روح برجام پایبند بوده است. نماینده مردم قم در مجلس با ابراز اینکه آمریکایی‌ها با بهانه‌های واهی در حال سنگ‌اندازی بر سر راه اجرایی شدن برجام هستند، افزود: واشنگتن یک روز بحث موشکی را که در برجام مطلبی درباره آن ذکر نشده دست‌آویز قرار می‌دهد و روز دیگر بحث حقوق بشر را پیش می‌کشد. رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با تأکید بر اینکه "ما نیز می‌دانیم نقطه پایان برجام چه‌زمانی است"، گفت: جمهوری اسلامی تا زمانی به برجام متعهد است که طرف‌های مقابل به آن پایبند باشند. ذوالنور با اظهار اینکه دولت ترامپ به‌دنبال برجام‌ستیزی است، تصریح کرد: اگر قرار باشد ایران هزینه‌های برجام را بدهد و نفعی از آن نبرد ممکن است تجدید نظری در نحوه اجرایی شدن برجام داشته باشد که در آن زمان آمریکا بازنده این بازی‌ای است که آغاز کرده است. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا اخیراً اعلام کرده است: اگر دست من بود، 180روز پیش عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام می‌کردم و انتظار دارم تیمم در گزارش بعدی، عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام کند. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا