امروز : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقد و بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه در گروه تلگرامی کرمانشاه دیلی در پایان هفته جاری

نقد و بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه در گروه تلگرامی کرمانشاه دیلی در پایان هفته جاری   کرمانشاه دیلی:   گروه تلگرامی کرمانشاه دیلی برنامه گفتگوی هفتگی این هفته خود را به “نقد و بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه” اختصاص داده است. در اطلاعیه این گروه آمده است: ♻️♻️♻️ با سلام ♻️♻️♻️ ✳️ به اطلاع […]

نقد و بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه در گروه تلگرامی کرمانشاه دیلی در پایان هفته جاری

 فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی:   گروه تلگرامی کرمانشاه دیلی برنامه گفتگوی هفتگی این هفته خود را به “نقد و بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه” اختصاص داده است. در اطلاعیه این گروه آمده است:

♻️♻️♻️ با سلام ♻️♻️♻️

✳️ به اطلاع اعضای محترم می رساند گروه کرمانشاه دیلی در راستای سلسله مباحث خود ، به پیشنهاد برخی از اعضای محترم گروه “پنج شنبه ساعت 22:30” :

✅بررسی عملکرد دکتر فلاحت پیشه نماینده محترم مردم شریف اسلام آبادغرب و دالاهو را در دستور کار قرار میدهد.

✅ دکتر فلاحت پیشه پس از مجالس هفتم و هشتم برای سومین بار در مجلس دهم نیز حضور پیدا کرد و از این حیث او رکوردشکنی کرده است.

✅ ایشان در حوزه انتخابیه خود موافقان و نیز منتقدانی دارند.

✅ یک سال و اندی از حضور دکتر فلاحت پیشه در مجلس دهم گذشته است و بر حسب رسالت فعالان و نخبگان در باب روشنگری برای افکار عمومی ، عملکرد ایشان در اینجا در معرض بررسی قرار می گیرد.

✅ از همه اعضای محترم دعوت می شود در این گفتگو مشارکت داشته باشند.

✅ جهت جلوگیری از مخدوش شدن سلامت گفتگو و تقلیل نقد به تخریب و اعمال حب و بغض ها ، مدیریت بحث با حساسیت بیشتری عمل نموده و نهایت مساعی خویش را جهت شکل گیری یک نقد منصفانه و غیرمغرضانه و مبتنی بر واقعیات به کار خواهد گرفت.

✅ از تمامی عزیزان حاضر در بحث صمیمانه تقاضا میکنیم که توجه کافی را به نکات فوق الاشاره داشته باشند تا انشالله شاهد حذف پیام و یا ریموی دوستان نباشیم.

✅ لازم به ذکر است نظرات عزیزان در سایت کرمانشاه دیلی منتشر می گردد.

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا