امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بررسی شد

به گزارش جهان نیوز، محمد وحدتی‌هلان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود اظهار داشت: در ابتدا طرح بیمه کارگزاران کشاورزی بررسی شد.
وی با اشاره به اینکه مخالفان و موافقان طرح بیمه کارگزاران کشاورزی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی به بیان نظرات خود پرداختند، افزود: طرح مذکور چندی پیش به علت ایراد شورای نگهبان مبنی بر بار مالی زیاد به دولت رد شد و بر این اساس احتمال دادیم که شورای نگهبان باز هم این طرح را رد کند، به همین دلیل رأی‌گیری نکردیم تا در ابتدا راهکاری برای کاهش بار مالی این طرح پیدا کنیم.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان  با دعوت از تعدادی از مدیران کانون‌های بازنشستگی کشوری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت،‌ گفت: قرار بود از ابتدای سال 96 همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت قرار بگیرد، اما دولت تاکنون این برنامه را عملیاتی نکرده و معلق نگه داشته است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، محمد وحدتی‌هلان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود اظهار داشت: در ابتدا طرح بیمه کارگزاران کشاورزی بررسی شد. وی با اشاره به اینکه مخالفان و موافقان طرح بیمه کارگزاران کشاورزی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی به بیان نظرات خود پرداختند، افزود: طرح مذکور چندی پیش به علت ایراد شورای نگهبان مبنی بر بار مالی زیاد به دولت رد شد و بر این اساس احتمال دادیم که شورای نگهبان باز هم این طرح را رد کند، به همین دلیل رأی‌گیری نکردیم تا در ابتدا راهکاری برای کاهش بار مالی این طرح پیدا کنیم. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان  با دعوت از تعدادی از مدیران کانون‌های بازنشستگی کشوری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت،‌ گفت: قرار بود از ابتدای سال 96 همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت قرار بگیرد، اما دولت تاکنون این برنامه را عملیاتی نکرده و معلق نگه داشته است. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا