امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

واعظی: دولت با تمام وجود ازسپاه پشتیبانی می کند

به گزارش جهان نیوز، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد حضورش در کابینه دوازدهم، اظهار داشت: مسئولیت ها را رئیس جمهور باید تعیین کند.

وی تاکید کرد: در وزارت ارتباطات نخواهم بود، اما در دولت هستم.

واعظی در پاسخ به این سوال که خبرهایی مبنی بر واگذاری پست ریاست دفتر رئیس جمهور به شما محول شده است، گفت: صحبت هایی با بنده برای ادامه کارم در دولت شده و من در دولت هستم؛ اجازه دهید رئیس جمهور در این مورد اطلاع رسانی خواهد کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به سوالی در مورد ملاقات رییس جمهور با فرماندهان ارشد سپاه و نتایج و دلایل این دیدار خاطرنشان کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی در ایران است و همواره دولت و همه نظام نگاهشان به سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی مخلص بوده است.

وی افزود :  البته به طور طبیعی ممکن است در شلوغی انتخابات حرفهایی هم زده شود که باید آنها را تمام شده بدانیم زیرا اگر قرار باشد دولت 4 سال کشور را اداره کند مگر می شود هماهنگی و همکاری بسیار نزدیکی بین دولت وسپاه نباشد ؟

واعظی تصریح کرد : ما وظیفه خود می دانیم هر طور که می توانیم به سپاه کمک کنیم و انتظار و نیاز هم داریم که سپاه به دولت کمک کند لذا فکر می کنم این دیدارها اتفاقات طبیعی بعد از انتخابات است که رقابتها کنار گذاشته می شود و رفاقتها برای کار در کشوری که اطرافش این همه نا امنی است شروع شود.

وی در پایان تاکید کرد : سپاه خط مقدم جبهه است و دولت با تمام وجود ازسپاه  پشتیبانی می کند.

به گزارش جهان نیوز، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد حضورش در کابینه دوازدهم، اظهار داشت: مسئولیت ها را رئیس جمهور باید تعیین کند. وی تاکید کرد: در وزارت ارتباطات نخواهم بود، اما در دولت هستم. واعظی در پاسخ به این سوال که خبرهایی مبنی بر واگذاری پست ریاست دفتر رئیس جمهور به شما محول شده است، گفت: صحبت هایی با بنده برای ادامه کارم در دولت شده و من در دولت هستم؛ اجازه دهید رئیس جمهور در این مورد اطلاع رسانی خواهد کرد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به سوالی در مورد ملاقات رییس جمهور با فرماندهان ارشد سپاه و نتایج و دلایل این دیدار خاطرنشان کرد : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی در ایران است و همواره دولت و همه نظام نگاهشان به سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی مخلص بوده است. وی افزود :  البته به طور طبیعی ممکن است در شلوغی انتخابات حرفهایی هم زده شود که باید آنها را تمام شده بدانیم زیرا اگر قرار باشد دولت 4 سال کشور را اداره کند مگر می شود هماهنگی و همکاری بسیار نزدیکی بین دولت وسپاه نباشد ؟ واعظی تصریح کرد : ما وظیفه خود می دانیم هر طور که می توانیم به سپاه کمک کنیم و انتظار و نیاز هم داریم که سپاه به دولت کمک کند لذا فکر می کنم این دیدارها اتفاقات طبیعی بعد از انتخابات است که رقابتها کنار گذاشته می شود و رفاقتها برای کار در کشوری که اطرافش این همه نا امنی است شروع شود. وی در پایان تاکید کرد : سپاه خط مقدم جبهه است و دولت با تمام وجود ازسپاه  پشتیبانی می کند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا