امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۸:۳۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش نقوی‌حسینی به تحریم های جدید آمریکا

به گزارش جهان نیوز، سید‌حسین‌ نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی و سیاست‌‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب تحریم‌های جامع ایران از سوی مجلس نمایندگان آمریکا، اظهار داشت: تحریم‌های مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران نشان داد که آمریکایی‌ها همچنان خط خصومت و  فشار علیه جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌کنند.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بنا ندارند از مطالبه جامعه جهانی و تکالیفی که براساس توافق‌نامه برجام تعیین شده تبعیت کنند، افزود: امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که آمریکایی‌ها همچنان دشمن شماره یک ملت ایران هستند و به این دشمنی و خصومت هم ادامه می‌دهند.
سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس ادامه داد: فکر می‌کنم دیگر جا نداشته باشد که شخصی در دستگاهی چه دولت، چه مجلس و چه نهاد‌های دیگر بخواهد به دیپلماسی لبخند امیدوار باشد و همچنان بر این باور باشد که برجام می‌تواند رفتار آمریکایی‌ها را تعدیل کند.
نقوی‌حسینی با بیان اینکه مسئولان آمریکایی با این اقدام خود نشان دادند که اصلا به برجام توجهی نمی‌کنند، تاکید کرد: بنابراین هر دستگاه و نهادی باید با همه توان وارد میدان شود از جمله دستگاه دیپلماسی که باید به شکل انقلابی و قاطعانه با قانون شکنی‌ها و نقض عهد آمریکایی‌ها برخورد کند.
سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است روز شنبه 7 مرداد کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس در جلسه‌ای ویژه طرح مقابله با اقدامات ماجرا‌جویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را برای مقابله با تحریم‌های اخیر آمریکا بررسی کند.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، سید‌حسین‌ نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی و سیاست‌‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب تحریم‌های جامع ایران از سوی مجلس نمایندگان آمریکا، اظهار داشت: تحریم‌های مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران نشان داد که آمریکایی‌ها همچنان خط خصومت و  فشار علیه جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌کنند. وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بنا ندارند از مطالبه جامعه جهانی و تکالیفی که براساس توافق‌نامه برجام تعیین شده تبعیت کنند، افزود: امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که آمریکایی‌ها همچنان دشمن شماره یک ملت ایران هستند و به این دشمنی و خصومت هم ادامه می‌دهند. سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس ادامه داد: فکر می‌کنم دیگر جا نداشته باشد که شخصی در دستگاهی چه دولت، چه مجلس و چه نهاد‌های دیگر بخواهد به دیپلماسی لبخند امیدوار باشد و همچنان بر این باور باشد که برجام می‌تواند رفتار آمریکایی‌ها را تعدیل کند. نقوی‌حسینی با بیان اینکه مسئولان آمریکایی با این اقدام خود نشان دادند که اصلا به برجام توجهی نمی‌کنند، تاکید کرد: بنابراین هر دستگاه و نهادی باید با همه توان وارد میدان شود از جمله دستگاه دیپلماسی که باید به شکل انقلابی و قاطعانه با قانون شکنی‌ها و نقض عهد آمریکایی‌ها برخورد کند. سخنگوی کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است روز شنبه 7 مرداد کمیسیون امنیت‌‌ملی مجلس در جلسه‌ای ویژه طرح مقابله با اقدامات ماجرا‌جویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را برای مقابله با تحریم‌های اخیر آمریکا بررسی کند. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا