امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش وزیربهداشت به حضور در کابینه دوازدهم

به گزارش جهان نیوز، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه هیئت دولت در خصوص وجود برخی مشکلات در وزات بهداشت گفت: در هر وزارت خانه ای ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اما باید براساس قانون به مشکلات رسیده شود.
وی درباره احتمال حضور در کابینه دوازدهم اظهار داشت: صحبت های شده اما قرار نیست که همه توان و زندگی خودمان را برای خدمت بگذاریم و به ما حمله شود و مطالبی که خلاف واقع است بیان شود.
هاشمی افزود: نهادهای که خود را انقلابی می دانند و بودجه و صلاحیت خود را از مردم می گیرند نباید هم پا با صدای آمریکا و بی بی سی ما را بکوبند، البته من حاضرم همه داشته هایم را برای مردم و انقلاب بدهم اما این شرایط و فشاری که برخی رسانه ها می آوردند شرایط کار را دشوار کرده است.

منبع: مهر

به گزارش جهان نیوز، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه هیئت دولت در خصوص وجود برخی مشکلات در وزات بهداشت گفت: در هر وزارت خانه ای ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اما باید براساس قانون به مشکلات رسیده شود. وی درباره احتمال حضور در کابینه دوازدهم اظهار داشت: صحبت های شده اما قرار نیست که همه توان و زندگی خودمان را برای خدمت بگذاریم و به ما حمله شود و مطالبی که خلاف واقع است بیان شود. هاشمی افزود: نهادهای که خود را انقلابی می دانند و بودجه و صلاحیت خود را از مردم می گیرند نباید هم پا با صدای آمریکا و بی بی سی ما را بکوبند، البته من حاضرم همه داشته هایم را برای مردم و انقلاب بدهم اما این شرایط و فشاری که برخی رسانه ها می آوردند شرایط کار را دشوار کرده است. منبع: مهر
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا