امروز : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش وکیل بابک زنجانی به وکیل شرکت نفت

به گزارش جهان نیوز، رسول کوهپایه‌زاده درباره ادعای مطروحه از سوی وکیل شرکت نفت مبنی بر پیغام زنجانی به وکلای خارج کشور به منظور عدم همکاری در خصوص شرکت هواپیمایی اونر ایر گفت: موکل در تاریخ 18 فروردین سال 95 طی وکالت‌نامه رسمی، تمام اختیارات خود را در راستای پیگیری موضوع، طرح شکایت و نهایتا استرداد وجوه حاصل از فروش شرکت هواپیمایی مذکور، به شرکت ملی نفت ایران تفویض کرده است.

این وکیل دادگستری ادامه داد: در واقع سردفتر دفترخانه ۵۱۸ تهران در زندان اوین حضور می‌یابد و آقای زنجانی داوطلبانه این وکالت تامه را تفویض می‌کند. متاسفانه اینکه ادعا شده موکل پیغام داده همکاری لازم نشود، کاملا خلاف واقع است.

کوهپایه‌زاده ادامه داد: با این ادعای وکیل شرکت نفت، در اصل نهادهای امنیتی زیر سئوال می‌روند؛ چطور موکل از داخل زندان می‌تواند پیغامی را به خارج از زندان مبنی بر همکاری یا عدم همکاری بدهد. ضمن اینکه زنجانی به خوبی واقف است اگر این اموال فروخته شود از میزان بدهی‌اش کم می شود.

وی در پایان گفت: اظهارنظرهای نه چندان دقیق و صحیح که مستند به هیچ دلیل و سند و مدرکی نیست، هیچ کمکی به استیفای حقوق بیت المال نمی‌کند. اینکه آنها همکاری نمی کنند یا سند و مدارک لازم را نمی‌دهند، کاملاً قابل فهم است زیرا می خواهند در این قضیه ذی نفع باشند و بر این اموال تعرض کنند.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، رسول کوهپایه‌زاده درباره ادعای مطروحه از سوی وکیل شرکت نفت مبنی بر پیغام زنجانی به وکلای خارج کشور به منظور عدم همکاری در خصوص شرکت هواپیمایی اونر ایر گفت: موکل در تاریخ 18 فروردین سال 95 طی وکالت‌نامه رسمی، تمام اختیارات خود را در راستای پیگیری موضوع، طرح شکایت و نهایتا استرداد وجوه حاصل از فروش شرکت هواپیمایی مذکور، به شرکت ملی نفت ایران تفویض کرده است. این وکیل دادگستری ادامه داد: در واقع سردفتر دفترخانه 518 تهران در زندان اوین حضور می‌یابد و آقای زنجانی داوطلبانه این وکالت تامه را تفویض می‌کند. متاسفانه اینکه ادعا شده موکل پیغام داده همکاری لازم نشود، کاملا خلاف واقع است. کوهپایه‌زاده ادامه داد: با این ادعای وکیل شرکت نفت، در اصل نهادهای امنیتی زیر سئوال می‌روند؛ چطور موکل از داخل زندان می‌تواند پیغامی را به خارج از زندان مبنی بر همکاری یا عدم همکاری بدهد. ضمن اینکه زنجانی به خوبی واقف است اگر این اموال فروخته شود از میزان بدهی‌اش کم می شود. وی در پایان گفت: اظهارنظرهای نه چندان دقیق و صحیح که مستند به هیچ دلیل و سند و مدرکی نیست، هیچ کمکی به استیفای حقوق بیت المال نمی‌کند. اینکه آنها همکاری نمی کنند یا سند و مدارک لازم را نمی‌دهند، کاملاً قابل فهم است زیرا می خواهند در این قضیه ذی نفع باشند و بر این اموال تعرض کنند. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا