امروز : پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورود مجلس به نحوه برگزاری امتحانات نهایی

به گزارش جهان نیوز، دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده اعلام شد.
بر طبق این گزارش، نشست هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90 برای بررسی پرونده‌های مطروحه درباره سازمان حج و زیارت و نیز عدم تمکین بانک مرکزی به انجام حسابرسی توسط سازمان حسابرسی و طرح سوالات پنج نماینده از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از جمله مهمترین این دستور کارهاست.
همچنین دعوت از نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و سیف رئیس کل بانک مرکزی برای حضور در جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی جهت بررسی ماده (20) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش جهت ارائه گزارش از نحوه برگزاری امتحانات نهایی سال 96 از دیگر برنامه‌های کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته آینده خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده اعلام شد. بر طبق این گزارش، نشست هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل 90 برای بررسی پرونده‌های مطروحه درباره سازمان حج و زیارت و نیز عدم تمکین بانک مرکزی به انجام حسابرسی توسط سازمان حسابرسی و طرح سوالات پنج نماینده از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از جمله مهمترین این دستور کارهاست. همچنین دعوت از نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و سیف رئیس کل بانک مرکزی برای حضور در جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی جهت بررسی ماده (20) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش جهت ارائه گزارش از نحوه برگزاری امتحانات نهایی سال 96 از دیگر برنامه‌های کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته آینده خواهد بود. برای مطالعه متن کامل دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی بر روی لینک کلیک کنید. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا