امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزارت دفاع عراق:هیچ منطقه‌ای در موصل برای داعش باقی نمانده است/ تلویزیون عراق: «دولت دروغین» ساقط شد/ نقشه+تصاویر+فیلم

به گزارش جهان نیوز،وزارت دفاع عراق می‌گوید «هیچ منطقه‌ای در شهر موصل دیگر در اختیار تروریست‌های داعش نیست.» این خبر را اسکای نیوز مخابره کرده است.

لحظاتی پیش، تلویزیون دولتی عراق پایان حکومت داعش در موصل را اعلام کرده بود. این اعلام پس از آن صورت گرفت که داعش کنترل مسجد تاریخی نوری در منطقه قدیمی موصل را از دست داد.

مسجد نوری که اخیرا توسط تروریست‌های داعش تخریب شد، همان مسجدی است که ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، خلافت خودخوانده‌اش را در آن اعلام کرد.

بدیهی است ادامه درگیری‌های پراکنده با داعش در موصل و مناطق اطراف آن محتمل است.

تصاویری جدید از درگیری ها درموصل
دریافت.mp4

بر اساس نقشه ماهواره ای تنها ۰٫۵% از مساحت کل موصل در دستان عناصر داعش است/تمامی شهر موصل از نظر نظامی و امنیتی اکنون در کنترل نیروهای عراقی است.

اولین تصاویر از ورود نیروهای عراقی به مسجد نوری در موصل

دریافت.mp4

 اهتزار پرچم عراق بر فرار ساختمان های محله «موصل القدیمه»
تلویزیون عراق: «دولت دروغین» ساقط شد

نخستین تصاویر از آزادسازی مسجد النوری مکان اعلام  خلافت ابوبکر البغدادی

 

به گزارش جهان نیوز،وزارت دفاع عراق می‌گوید «هیچ منطقه‌ای در شهر موصل دیگر در اختیار تروریست‌های داعش نیست.» این خبر را اسکای نیوز مخابره کرده است. لحظاتی پیش، تلویزیون دولتی عراق پایان حکومت داعش در موصل را اعلام کرده بود. این اعلام پس از آن صورت گرفت که داعش کنترل مسجد تاریخی نوری در منطقه قدیمی موصل را از دست داد. مسجد نوری که اخیرا توسط تروریست‌های داعش تخریب شد، همان مسجدی است که ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، خلافت خودخوانده‌اش را در آن اعلام کرد. بدیهی است ادامه درگیری‌های پراکنده با داعش در موصل و مناطق اطراف آن محتمل است. تصاویری جدید از درگیری ها درموصل دریافت.mp4 بر اساس نقشه ماهواره ای تنها 0.5% از مساحت کل موصل در دستان عناصر داعش است/تمامی شهر موصل از نظر نظامی و امنیتی اکنون در کنترل نیروهای عراقی است. اولین تصاویر از ورود نیروهای عراقی به مسجد نوری در موصل دریافت.mp4  اهتزار پرچم عراق بر فرار ساختمان های محله «موصل القدیمه» تلویزیون عراق: «دولت دروغین» ساقط شد نخستین تصاویر از آزادسازی مسجد النوری مکان اعلام  خلافت ابوبکر البغدادی  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا