امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزارت دفاع عراق:هیچ منطقه‌ای در موصل برای داعش باقی نمانده است/اولین تصاویر از ورود نیروهای عراقی به مسجد نوری در موصل+نقشه

به گزارش جهان نیوز،وزارت دفاع عراق می‌گوید «هیچ منطقه‌ای در شهر موصل دیگر در اختیار تروریست‌های داعش نیست.» این خبر را اسکای نیوز مخابره کرده است.

لحظاتی پیش، تلویزیون دولتی عراق پایان حکومت داعش در موصل را اعلام کرده بود. این اعلام پس از آن صورت گرفت که داعش کنترل مسجد تاریخی نوری در منطقه قدیمی موصل را از دست داد.

مسجد نوری که اخیرا توسط تروریست‌های داعش تخریب شد، همان مسجدی است که ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، خلافت خودخوانده‌اش را در آن اعلام کرد.

بدیهی است ادامه درگیری‌های پراکنده با داعش در موصل و مناطق اطراف آن محتمل است.

بر اساس نقشه ماهواره ای تنها ۰٫۵% از مساحت کل موصل در دستان عناصر داعش است/تمامی شهر موصل از نظر نظامی و امنیتی اکنون در کنترل نیروهای عراقی است.

اولین تصاویر از ورود نیروهای عراقی به مسجد نوری در موصل

دریافت.mp4

 

به گزارش جهان نیوز،وزارت دفاع عراق می‌گوید «هیچ منطقه‌ای در شهر موصل دیگر در اختیار تروریست‌های داعش نیست.» این خبر را اسکای نیوز مخابره کرده است. لحظاتی پیش، تلویزیون دولتی عراق پایان حکومت داعش در موصل را اعلام کرده بود. این اعلام پس از آن صورت گرفت که داعش کنترل مسجد تاریخی نوری در منطقه قدیمی موصل را از دست داد. مسجد نوری که اخیرا توسط تروریست‌های داعش تخریب شد، همان مسجدی است که ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، خلافت خودخوانده‌اش را در آن اعلام کرد. بدیهی است ادامه درگیری‌های پراکنده با داعش در موصل و مناطق اطراف آن محتمل است. بر اساس نقشه ماهواره ای تنها 0.5% از مساحت کل موصل در دستان عناصر داعش است/تمامی شهر موصل از نظر نظامی و امنیتی اکنون در کنترل نیروهای عراقی است. اولین تصاویر از ورود نیروهای عراقی به مسجد نوری در موصل دریافت.mp4  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا