امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۴:۱۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر خارجه قطر وارد واشنگتن شد

به گزارش جهان نیوز به نقل از الجزیره، «محمد بن عبدالرحمن» وزیر خارجه قطر امروز دوشنبه وارد قطر شد و قرار است فردا با «رکس تیلرسون» همتای آمریکایی خود دیدار کند.

دو طرف در این دیدار درباره آثار تحریم‌های چند کشور عربی علیه قطر و تلاش های مبارزه با تروریسم بحث و تبادل نظر می‌کنند.
وزیر خارجه قطر قبل از سفر به آمریکا گفته بود که در این سفر بحران شورای همکاری و آثار تحریم ها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و کشورش آماده است با طرف‎های شورای همکاری برای حل بحران بر اساس اصول مشخص وارد مذاکره شود.
دوحه قبل از آغاز هرگونه گفت‎و‌گو و مذاکره برای حل سیاسی بحران شرط تعیین تعیین کرده است که عربستان و بحرین و امارات تحریم های خود علیه قطر را لغو کنند.

منبع: فارس

 
 
 
 

به گزارش جهان نیوز به نقل از الجزیره، «محمد بن عبدالرحمن» وزیر خارجه قطر امروز دوشنبه وارد قطر شد و قرار است فردا با «رکس تیلرسون» همتای آمریکایی خود دیدار کند. دو طرف در این دیدار درباره آثار تحریم‌های چند کشور عربی علیه قطر و تلاش های مبارزه با تروریسم بحث و تبادل نظر می‌کنند. وزیر خارجه قطر قبل از سفر به آمریکا گفته بود که در این سفر بحران شورای همکاری و آثار تحریم ها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و کشورش آماده است با طرف‎های شورای همکاری برای حل بحران بر اساس اصول مشخص وارد مذاکره شود. دوحه قبل از آغاز هرگونه گفت‎و‌گو و مذاکره برای حل سیاسی بحران شرط تعیین تعیین کرده است که عربستان و بحرین و امارات تحریم های خود علیه قطر را لغو کنند. منبع: فارس        
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا