امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ولایتی: عبدالله صالح به‌سزای عملش رسید

به گزارش جهان نیوز؛ علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز دانشجو در واحد تهران غرب دانشگاه آزاد در پاسخ به سوالی درباره وقایع و آینده یمن اظهار داشت: آینده یمن را مردم رقم می‌زنند. مردم یمن بیش از دو سال است که در میان بمباران وحشیانه رژیم سعودی مقاومت می‌کنند و در عین حال مراقبت می‌کنند که منافقینی که به اسم متحد در بین آنها هستند این مبارزه را به شکست نکشانند.
وی با اشاره به وقایع روز گذشته یمن یادآور شد: توطئه‌ای که توسط امارات و عربستان ساماندهی شده بود تا علی عبدالله صالح را بتواند از پشت به مبارزین و مردم خنجر زند، شکست خورد و او به سزای اعمال خود رسید.
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: قطعا آینده کشور یمن براساس تصمیمی که ملت یمن می‌گیرند رقم می‌خورد و این تصمیم گیری ها ادامه خواهد داشت.
ولایتی گفت: مردم یمن که در خط مقاومت هستند سرانجام مثل مردم سوریه، عراق و لبنان پیروز خواهند شد.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز دانشجو در واحد تهران غرب دانشگاه آزاد در پاسخ به سوالی درباره وقایع و آینده یمن اظهار داشت: آینده یمن را مردم رقم می‌زنند. مردم یمن بیش از دو سال است که در میان بمباران وحشیانه رژیم سعودی مقاومت می‌کنند و در عین حال مراقبت می‌کنند که منافقینی که به اسم متحد در بین آنها هستند این مبارزه را به شکست نکشانند. وی با اشاره به وقایع روز گذشته یمن یادآور شد: توطئه‌ای که توسط امارات و عربستان ساماندهی شده بود تا علی عبدالله صالح را بتواند از پشت به مبارزین و مردم خنجر زند، شکست خورد و او به سزای اعمال خود رسید. مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: قطعا آینده کشور یمن براساس تصمیمی که ملت یمن می‌گیرند رقم می‌خورد و این تصمیم گیری ها ادامه خواهد داشت. ولایتی گفت: مردم یمن که در خط مقاومت هستند سرانجام مثل مردم سوریه، عراق و لبنان پیروز خواهند شد. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا