امروز : پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویسی: خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم

سرمربی سپاهان گفت: می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل فولادخوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: امروز هر دو تیم بازی جاندار، زیبا و تاکتیکی را به نمایش گذاشتند. می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم.

وی افزود: بالاخره یک روز نوبت ما هم می‌شود و فوتبال روی خوشش را نشان خواهد داد تا پیروز شویم. شاید هم یک روز بد بازی کنیم و ببریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص ضربه پنالتی که پدرو هنریکه از دست داد، گفت: احسان حاج‌صفی، پدرو و فرید بهزاد کریمی پنالتی‌زن‌های ما هستند. پدرو برای زدن توپ عجله کرد و متأسفانه آن را تبدیل به گل نکرد. از شانس ما او همیشه ضربه‌اش را به بالا می‌زد، اما این بار پایین زد. پنالتی‌زن‌‌های ما مشخص هستند و با توجه به اینکه امروز روز ما نبود، هر کسی ضربه پنالتی را می‌زد، ممکن بود گل نشود.

ویسی در مورد عملکرد مهدی امینی درون دروازه سپاهان عنوان کرد: او روز خوبی را پشت سر گذاشت. خوشحالیم اصفهان پس از مدت‌ها دروازه‌بان خوبی دارد.

سرمربی سپاهان گفت: می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم. به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل فولادخوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: امروز هر دو تیم بازی جاندار، زیبا و تاکتیکی را به نمایش گذاشتند. می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم. وی افزود: بالاخره یک روز نوبت ما هم می‌شود و فوتبال روی خوشش را نشان خواهد داد تا پیروز شویم. شاید هم یک روز بد بازی کنیم و ببریم. سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص ضربه پنالتی که پدرو هنریکه از دست داد، گفت: احسان حاج‌صفی، پدرو و فرید بهزاد کریمی پنالتی‌زن‌های ما هستند. پدرو برای زدن توپ عجله کرد و متأسفانه آن را تبدیل به گل نکرد. از شانس ما او همیشه ضربه‌اش را به بالا می‌زد، اما این بار پایین زد. پنالتی‌زن‌‌های ما مشخص هستند و با توجه به اینکه امروز روز ما نبود، هر کسی ضربه پنالتی را می‌زد، ممکن بود گل نشود. ویسی در مورد عملکرد مهدی امینی درون دروازه سپاهان عنوان کرد: او روز خوبی را پشت سر گذاشت. خوشحالیم اصفهان پس از مدت‌ها دروازه‌بان خوبی دارد.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا