امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاساژ ملت یاسوج پلمب شد؛ مغازه‎‌داران پلمب شهرداری را شکستند

ماموران امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج به دلیل عدم پرداخت عوارض کسب پاساژ ملت یاسوج را پلمب کردند ولی در اقدامی غیر منتظره کسبه نسبت به شکستن پلمب اقدام کردند.

به گزارش تسنیم، ماموران امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج به دلیل عدم پرداخت عوارض کسب ۴۰ مغازه واقع در پاساژ ۳ طبقه ملت یاسوج، این مکان تجاری را پلمب کردند که هنگام صبح وقتی مغازه‌داران با درب قفل شده توسط ماموران شهرداری روبه‌رو شدند نسبت به شکستن آن اقدام کردند.

کسبه پاساژ ملت یاسوج به خبرنگار تسنیم گفتند: طبق قانون شهرداری باید یک اخطار ۴۸ ساعته به مغازه‌داران برای پرداخت عوارض کسب خود صادر می‌کرد و در صورت خوداری از پرداخت عوارض، اقدامات بعدی را انجام می‌دادند.

اما ناصر داور مدیر امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج این ادعای کسبه پاساژ ملت را رد می‌کند و می‎گوید: دو اخطار به مدت 48 ساعت به کسبه این پاساژ داده شد ولی بی‌توجهی می‌کنند.

وی عنوان کرد: شهرداری یک نهاد خودگردان بوده و با همین دریافتی‌ها از عوارضات مختلف، شهر را اداره می‌کند و حقوق پرسنل تامین می‌شود.

ماموران امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج به دلیل عدم پرداخت عوارض کسب پاساژ ملت یاسوج را پلمب کردند ولی در اقدامی غیر منتظره کسبه نسبت به شکستن پلمب اقدام کردند. به گزارش تسنیم، ماموران امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج به دلیل عدم پرداخت عوارض کسب 40 مغازه واقع در پاساژ 3 طبقه ملت یاسوج، این مکان تجاری را پلمب کردند که هنگام صبح وقتی مغازه‌داران با درب قفل شده توسط ماموران شهرداری روبه‌رو شدند نسبت به شکستن آن اقدام کردند. کسبه پاساژ ملت یاسوج به خبرنگار تسنیم گفتند: طبق قانون شهرداری باید یک اخطار 48 ساعته به مغازه‌داران برای پرداخت عوارض کسب خود صادر می‌کرد و در صورت خوداری از پرداخت عوارض، اقدامات بعدی را انجام می‌دادند. اما ناصر داور مدیر امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج این ادعای کسبه پاساژ ملت را رد می‌کند و می‎گوید: دو اخطار به مدت 48 ساعت به کسبه این پاساژ داده شد ولی بی‌توجهی می‌کنند. وی عنوان کرد: شهرداری یک نهاد خودگردان بوده و با همین دریافتی‌ها از عوارضات مختلف، شهر را اداره می‌کند و حقوق پرسنل تامین می‌شود.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا