امروز : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ بهرام قاسمی به اظهارات کی‌روش

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره اظهارات کارلوس کی‌روش مبنی بر عدم دریافت پاداش رسیدن به جام جهانی از فیفا به دلیل تحریم‌ها گفت: وزارت خارجه اقدامات خود را در این حوزه‌ها در گذشته انجام داده و فکر می‌کنم چنین مشکلی وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با یک رسانه پرتغالی گفته بود: «ما محدودیت‌های مالی و اجرایی زیادی در تیم ملی ایران داریم که به‌دلیل تحریم‌هایی است که علیه ایران وضع شده است که به‌عقیده من بی‌عدالتی محض است و هم به‌لحاظ سیاسی و هم به‌لحاظ ورزشی به منافع جامعه ضربه می‌زند. فدراسیون فوتبال ایران حتی نمی‌تواند پاداش حضورش در مسابقات جام جهانی را دریافت کند، نمی‌تواند پول مستقیمی به دست آورد و همه اینها به‌خاطر شرایط بین‌المللی ایران است. کنار اینها مشکلات سازمانی دیگر هم هست، یک روز آب داریم، یک روز آب نداریم، بازیکنانی هستند که در شرایط خاصی هستند و کسی به آنها ویزا نمی‌دهد».

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه درباره اظهارات کارلوس کی‌روش مبنی بر عدم دریافت پاداش رسیدن به جام جهانی از فیفا به دلیل تحریم‌ها گفت: وزارت خارجه اقدامات خود را در این حوزه‌ها در گذشته انجام داده و فکر می‌کنم چنین مشکلی وجود ندارد. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با یک رسانه پرتغالی گفته بود: «ما محدودیت‌های مالی و اجرایی زیادی در تیم ملی ایران داریم که به‌دلیل تحریم‌هایی است که علیه ایران وضع شده است که به‌عقیده من بی‌عدالتی محض است و هم به‌لحاظ سیاسی و هم به‌لحاظ ورزشی به منافع جامعه ضربه می‌زند. فدراسیون فوتبال ایران حتی نمی‌تواند پاداش حضورش در مسابقات جام جهانی را دریافت کند، نمی‌تواند پول مستقیمی به دست آورد و همه اینها به‌خاطر شرایط بین‌المللی ایران است. کنار اینها مشکلات سازمانی دیگر هم هست، یک روز آب داریم، یک روز آب نداریم، بازیکنانی هستند که در شرایط خاصی هستند و کسی به آنها ویزا نمی‌دهد».  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا