امروز : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۹:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ مجلس به مصوبه سنای آمریکا آماده است

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست مجلس را در غیاب لاریجانی بر عهده داشت، در نطق پیش از دستور گفت: مصوبه سنای آمریکا علیه ایران و روسیه گرچه هنوز به تصویب مجلس نمایندگان و امضای رئیس‌جمهور این کشور نرسیده، ولی مجلس شورای اسلامی پاسخی درخور را آماده کرده است.

نماینده مردم تهران ادامه داد: گزارش دبیرکل سازمان ملل در مورد اجرای کامل تعهدات ایران در برجام و تقدیر بسیاری از اعضای شورای امنیت از این بابت و همراهی نکردن اکثریت اعضای این شورا با آمریکا در ارتباط دادن ۲۲۳۱ شورای امنیت با برجام، یک موفقیت برای ایران است.
ادامه دارد…

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست مجلس را در غیاب لاریجانی بر عهده داشت، در نطق پیش از دستور گفت: مصوبه سنای آمریکا علیه ایران و روسیه گرچه هنوز به تصویب مجلس نمایندگان و امضای رئیس‌جمهور این کشور نرسیده، ولی مجلس شورای اسلامی پاسخی درخور را آماده کرده است. نماینده مردم تهران ادامه داد: گزارش دبیرکل سازمان ملل در مورد اجرای کامل تعهدات ایران در برجام و تقدیر بسیاری از اعضای شورای امنیت از این بابت و همراهی نکردن اکثریت اعضای این شورا با آمریکا در ارتباط دادن ۲۲۳۱ شورای امنیت با برجام، یک موفقیت برای ایران است. ادامه دارد...  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا