امروز : شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۹:۳۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک آیت‌الله صافی به مردم عراق

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی پیروزی مردم عراق و آزادسازی موصل را به آیت‌الله سیستانی تبریک گفت.
بر اساس این گزارش متن پیام معظم‌له بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
حضرت مستطاب آیت‌الله آقای حاج سید علی سیستانی دامت برکاته
السلام علیکم و رحمه‌الله
پیروزی قاطع ارتش و مردم غیور و شجاع عراق در برابر دشمنان دیانت و انسانیت در شهر موصل عراق، برای همه مسلمانان دنیا، غرور و سربلندی و عزت آفرید.
این افتخار بزرگ در سایه پیروی از دستورات مرجعیت و جان‌فشانی مردم شریف و دلاور عراق و رهبری داهیانه حضرت‌عالی بود که امید را در دل‌ها زنده کرد و همه مسلمانان را مسرور و خوشحال کرد. خداوند متعال را بر این فتح بزرگ شاکر و سپاسگزاریم.
نصرت سپاه اسلام را به جنابعالی و دولت فهیم عراق و ملت پیروز تبریک گفته و از خداوند متعال امنیت کامل و آسایش و شوکت مردم عزیز عراق را در ظل عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء و عجل الله تعالی فرجه الشریف مسئلت دارم.
۵ شوال المکرم ۱۴۳۸
لطف‌الله صافی
به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم؛ آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی پیروزی مردم عراق و آزادسازی موصل را به آیت‌الله سیستانی تبریک گفت. بر اساس این گزارش متن پیام معظم‌له بدین شرح است: بسم‌الله الرحمن الرحیم حضرت مستطاب آیت‌الله آقای حاج سید علی سیستانی دامت برکاته السلام علیکم و رحمه‌الله پیروزی قاطع ارتش و مردم غیور و شجاع عراق در برابر دشمنان دیانت و انسانیت در شهر موصل عراق، برای همه مسلمانان دنیا، غرور و سربلندی و عزت آفرید. این افتخار بزرگ در سایه پیروی از دستورات مرجعیت و جان‌فشانی مردم شریف و دلاور عراق و رهبری داهیانه حضرت‌عالی بود که امید را در دل‌ها زنده کرد و همه مسلمانان را مسرور و خوشحال کرد. خداوند متعال را بر این فتح بزرگ شاکر و سپاسگزاریم. نصرت سپاه اسلام را به جنابعالی و دولت فهیم عراق و ملت پیروز تبریک گفته و از خداوند متعال امنیت کامل و آسایش و شوکت مردم عزیز عراق را در ظل عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء و عجل الله تعالی فرجه الشریف مسئلت دارم. 5 شوال المکرم 1438 لطف‌الله صافی
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا