امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت شایانفر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت حسن شایان فر را تسلیت گفت

به گزارش ایرنا در پیام سیدرضا صالحی امیری آمده است: با کمال تأسف درگذشت روزنامه نگار پیشکسوت جناب آقای حسن شایان فر را به خانواده گرامی و همراهان رسانه ای تسلیت عرض می کنم. 

بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی می افزاید از خداوند متعال در آستانه اربعین حسینی و لیالی ارزشمند استجابت دعا، غفران الهی برای ایشان و صبر و اجر برای خاندان گرامی مسألت می نمایم. 

مرحوم شایانفر در آستانه اربعین حسینی و پس از یک دوره طولانی بیماری گوارشی روز شنبه به رحمت الهی پیوست.

ایرنا نوشت: وی از سال ۱۳۷۲ به جمع نویسندگان روزنامه کیهان پیوست و به عنوان مدیر دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان مسئولیت‌های مختلفی از جمله انتشار پاورقی و کتاب‌های نیمه پنهان را برعهده داشت. 

مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان از تولیدات دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان است که از سال 1376 تاکنون بیش از 35 جلد از آن منتشر شده است. این آثار تا پنج سال آینده و جلد شصت ادامه پیدا خواهد کرد که کتاب‌هایی مانند شوالیه‌های ناتوی فرهنگی، حزب خلق مسلمان، نیمه پنهان مصدق، سایه روشن بهائیت و سایه شوم از جمله آنهاست.

پیکر مرحوم شایانفر ساعت هشت و نیم فردا (دوشنبه) از مقابل منزلش در خیابان ایران، خیابان مهدوی پور، خیابان عرب‌سرخی تشییع می‌شود.
 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت حسن شایان فر را تسلیت گفت به گزارش ایرنا در پیام سیدرضا صالحی امیری آمده است: با کمال تأسف درگذشت روزنامه نگار پیشکسوت جناب آقای حسن شایان فر را به خانواده گرامی و همراهان رسانه ای تسلیت عرض می کنم.  بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی می افزاید از خداوند متعال در آستانه اربعین حسینی و لیالی ارزشمند استجابت دعا، غفران الهی برای ایشان و صبر و اجر برای خاندان گرامی مسألت می نمایم.  مرحوم شایانفر در آستانه اربعین حسینی و پس از یک دوره طولانی بیماری گوارشی روز شنبه به رحمت الهی پیوست. ایرنا نوشت: وی از سال 1372 به جمع نویسندگان روزنامه کیهان پیوست و به عنوان مدیر دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان مسئولیت‌های مختلفی از جمله انتشار پاورقی و کتاب‌های نیمه پنهان را برعهده داشت.  مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان از تولیدات دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان است که از سال 1376 تاکنون بیش از 35 جلد از آن منتشر شده است. این آثار تا پنج سال آینده و جلد شصت ادامه پیدا خواهد کرد که کتاب‌هایی مانند شوالیه‌های ناتوی فرهنگی، حزب خلق مسلمان، نیمه پنهان مصدق، سایه روشن بهائیت و سایه شوم از جمله آنهاست. پیکر مرحوم شایانفر ساعت هشت و نیم فردا (دوشنبه) از مقابل منزلش در خیابان ایران، خیابان مهدوی پور، خیابان عرب‌سرخی تشییع می‌شود.  

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا