امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا اصلاح طلبان‌ همه چیز را معامله می کنند؟!

به گزارش جهان نیوز به نقل از بصیرت، برای رسیدن به چنین هدفی لازم است مانند مذاکرات هسته‌ای، پرونده موشک‌ها هم در اختیار دیپلمات‌های وزارت خارجه قرار بگیرد تا ادبیات حقوقی و سیاسی جایگزین نگاه نظامی شود.

می‌توان با یک دید استراتژیک موشک‌های بالستیک را که نقش تعیین‌کننده دفاعی برای ایران دارد، از روی میز مذاکره برداشت.

برای برداشتن موشک‌ها از روی میز مذاکره باید تن به معامله بدهیم.

همین عبارات درج شده در روزنامه اصلاح‌طلب «جامعه فردا» با عنوان «چرا باید برای موشک‌ها مبارزه کرد» کافی است تا مشخص شود جریان سازش‌طلب و غربگرا از هر فرصتی برای امتیاز دادن به غرب به منظور جلب رضایت کدخدا و حتی دست‌نشانده‌های دست چندمش غافل نمی‌شوند و این بار به دنبال زدن چوب حراج به نفوذ منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران و اتحاد و هم‌پیمانی ایران اسلامی با کشورهای منطقه هستند.

گویا این جریان عادت کرده است دستاوردهای بزرگ ملت ایران را که با خون دل و اهدای بهترین جوانان و نخبگان خود به دست آورده، برای جلب رضایت آمریکا و غرب به ثمن بخس بفروشند و به حراج بگذارند!

برجام به منزله یک تجربه نو که با کاهش فعالیت و تعطیلی فناوری‌ای‌ که با تقدیم خون شهیدان هسته‌ای و تحمل تحریم‌های ظالمانه و… به دست آمده بود، در پیش چشم ماست و جریان لیبرال و غربگرای داخلی از معامله جدید حرف می‌زنند!

همان‌هایی که تا دیروز از مذاکره بر سر موشک‌ها و صرف نظر کردن از توان دفاعی مقاله چاپ می‌کردند، امروز می‌گویند برای حفظ موشک‌ها باید بر سر نفوذ منطقه‌ای‌مان معامله کنیم و شک و تردیدی وجود ندارد که پس از این معامله بار دیگر از مذاکره بر سر موشک‌ها سخن خواهند گفت!

متأسفانه گویا برخی در داخل در نقش بازوی دشمن عمل می‌کنند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از بصیرت، برای رسیدن به چنین هدفی لازم است مانند مذاکرات هسته‌ای، پرونده موشک‌ها هم در اختیار دیپلمات‌های وزارت خارجه قرار بگیرد تا ادبیات حقوقی و سیاسی جایگزین نگاه نظامی شود. می‌توان با یک دید استراتژیک موشک‌های بالستیک را که نقش تعیین‌کننده دفاعی برای ایران دارد، از روی میز مذاکره برداشت. برای برداشتن موشک‌ها از روی میز مذاکره باید تن به معامله بدهیم. همین عبارات درج شده در روزنامه اصلاح‌طلب «جامعه فردا» با عنوان «چرا باید برای موشک‌ها مبارزه کرد» کافی است تا مشخص شود جریان سازش‌طلب و غربگرا از هر فرصتی برای امتیاز دادن به غرب به منظور جلب رضایت کدخدا و حتی دست‌نشانده‌های دست چندمش غافل نمی‌شوند و این بار به دنبال زدن چوب حراج به نفوذ منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران و اتحاد و هم‌پیمانی ایران اسلامی با کشورهای منطقه هستند. گویا این جریان عادت کرده است دستاوردهای بزرگ ملت ایران را که با خون دل و اهدای بهترین جوانان و نخبگان خود به دست آورده، برای جلب رضایت آمریکا و غرب به ثمن بخس بفروشند و به حراج بگذارند! برجام به منزله یک تجربه نو که با کاهش فعالیت و تعطیلی فناوری‌ای‌ که با تقدیم خون شهیدان هسته‌ای و تحمل تحریم‌های ظالمانه و... به دست آمده بود، در پیش چشم ماست و جریان لیبرال و غربگرای داخلی از معامله جدید حرف می‌زنند! همان‌هایی که تا دیروز از مذاکره بر سر موشک‌ها و صرف نظر کردن از توان دفاعی مقاله چاپ می‌کردند، امروز می‌گویند برای حفظ موشک‌ها باید بر سر نفوذ منطقه‌ای‌مان معامله کنیم و شک و تردیدی وجود ندارد که پس از این معامله بار دیگر از مذاکره بر سر موشک‌ها سخن خواهند گفت! متأسفانه گویا برخی در داخل در نقش بازوی دشمن عمل می‌کنند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا