امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا تبلت‌های گرانقیمت شورای شهر برای افکارعمومی عادی نیست؟

به گزارش جهان نیوز؛ پس از مدت‌ها محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس‌شورای شهر تهران به موضوع خرید تبلت گرانقیمت واکنش نشان داد.
وی در این خصوص با اشاره به اینکه یک مقداری در زمینه انتشار خبر کم لطفی صورت گرفته است گفت‌: « خرید خودرو و کامپیوتر در شهرداری تهران و یا سایر دستگاه‌ها امری عادی است. اینکه یک سندی خورده بشود که این خودورها و تبلت‌ها اختصاص به اعضای شورای شهر دارد، اینطور نیست و می توان این امکانات در اختیار دیگران نیز قرار بگیرد.»
 

دانلود
 

با وجود عادی جلوه دادن این موضوع توسط رئیس شورای شهر همین که افکارعمومی به خرید تبلت ۴ و نیم میلیون تومانی واکنش نشان داده و چند روزی است که انتقادات نسبت به این موضوع اوج گرفته قطعا نمی‌توان آنرا موضوع عادی در جامعه عنوان کرد. خصوصا اینکه با چنین قیمت بالایی از پول بیت المال چنین امکاناتی در اختیار اعضای شوراری شهر قرار گرفته است.

از سوی دیگر محسن هاشمی رفسنجانی بیان می‌کند که این امکانات می‌تواند در اختیار دیگران نیز قرار بگیرد. درحالی که اگر این امکانات همگانی است پس چرا به نام اعضای شورای شهر این موارد ذکر شده و نکته دیگر اینکه این امکانات برای هر سازمان و هر مسئول دیگری با این قیمت بالا گرفته شده اسراف به نظر می‌رسد و قطعا کارایی این تبلت‌ها با پرداخت چنین پولی بیشتر از کاربرد آن جهت مصارف اداری است.  

به گزارش جهان نیوز؛ پس از مدت‌ها محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس‌شورای شهر تهران به موضوع خرید تبلت گرانقیمت واکنش نشان داد. وی در این خصوص با اشاره به اینکه یک مقداری در زمینه انتشار خبر کم لطفی صورت گرفته است گفت‌: « خرید خودرو و کامپیوتر در شهرداری تهران و یا سایر دستگاه‌ها امری عادی است. اینکه یک سندی خورده بشود که این خودورها و تبلت‌ها اختصاص به اعضای شورای شهر دارد، اینطور نیست و می توان این امکانات در اختیار دیگران نیز قرار بگیرد.»   دانلود   با وجود عادی جلوه دادن این موضوع توسط رئیس شورای شهر همین که افکارعمومی به خرید تبلت ۴ و نیم میلیون تومانی واکنش نشان داده و چند روزی است که انتقادات نسبت به این موضوع اوج گرفته قطعا نمی‌توان آنرا موضوع عادی در جامعه عنوان کرد. خصوصا اینکه با چنین قیمت بالایی از پول بیت المال چنین امکاناتی در اختیار اعضای شوراری شهر قرار گرفته است. از سوی دیگر محسن هاشمی رفسنجانی بیان می‌کند که این امکانات می‌تواند در اختیار دیگران نیز قرار بگیرد. درحالی که اگر این امکانات همگانی است پس چرا به نام اعضای شورای شهر این موارد ذکر شده و نکته دیگر اینکه این امکانات برای هر سازمان و هر مسئول دیگری با این قیمت بالا گرفته شده اسراف به نظر می‌رسد و قطعا کارایی این تبلت‌ها با پرداخت چنین پولی بیشتر از کاربرد آن جهت مصارف اداری است.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا