امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۸:۳۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

چمران:به دنبال جوان‌گرایی درجبهه مردمی هستیم

به گزارش جهان نیوز، مهدی چمران عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مردمی تشکلی مردم نهاد است که فعالیت‌هایش منحصر در انتخابات نیست، گفت: بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری، اعضای شورای مرکزی و هیئت رئیسه جبهه مردمی چند جلسه برگزار کرده و درباره مسائل مختلف از قبیل نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت‌وگو کرده‌اند.
وی با بیان اینکه جبهه مردمی در آینده اصلاحات ساختاری خواهد داشت، افزود: یکی از اصلاحات لازم و قطعی، جوان‌گرایی در جبهه مردمی است. ما به دنبال جوان‌گرایی در جبهه مردمی هستیم و این مهم را قطعاً عملی خواهیم کرد.
چمران با تاکید بر اینکه جبهه مردمی برای انتخابات ریاست‌جمهوی تشکیل نشده بود، گفت: هدف ما همبستگی و انسجام میان نیروهای انقلاب بود که توانستیم تا حد زیادی به این هدف‌مان برسیم، منتهی کار ما تازه شروع شده و همبستگی و اتحاد نیروهای انقلاب باید بیش از پیش ادامه داشته باشد؛ جبهه مردمی یک جبهه فراگیر و فراجناحی است و لذا قصد داریم از همه ظرفیت‌های ممکن برای دفاع از انقلاب اسلامی و حقوق مردم استفاده کنیم و طبیعی است از ظرفیت‌های شخصیت‌هایی چون آقای قالیباف و آقای رئیسی و دیگر کسانی که در مظان کاندیداتوری بودند، استفاده خواهیم کرد.
عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان گفت: جبهه مردمی به عنوان یک جبهه مردمی فعالیت خود را گسترده‌تر از پیش خواهد کرد تا حضور و نقش مردم در مدیریت کشور بیش از پیش شود.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، مهدی چمران عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مردمی تشکلی مردم نهاد است که فعالیت‌هایش منحصر در انتخابات نیست، گفت: بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری، اعضای شورای مرکزی و هیئت رئیسه جبهه مردمی چند جلسه برگزار کرده و درباره مسائل مختلف از قبیل نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت‌وگو کرده‌اند. وی با بیان اینکه جبهه مردمی در آینده اصلاحات ساختاری خواهد داشت، افزود: یکی از اصلاحات لازم و قطعی، جوان‌گرایی در جبهه مردمی است. ما به دنبال جوان‌گرایی در جبهه مردمی هستیم و این مهم را قطعاً عملی خواهیم کرد. چمران با تاکید بر اینکه جبهه مردمی برای انتخابات ریاست‌جمهوی تشکیل نشده بود، گفت: هدف ما همبستگی و انسجام میان نیروهای انقلاب بود که توانستیم تا حد زیادی به این هدف‌مان برسیم، منتهی کار ما تازه شروع شده و همبستگی و اتحاد نیروهای انقلاب باید بیش از پیش ادامه داشته باشد؛ جبهه مردمی یک جبهه فراگیر و فراجناحی است و لذا قصد داریم از همه ظرفیت‌های ممکن برای دفاع از انقلاب اسلامی و حقوق مردم استفاده کنیم و طبیعی است از ظرفیت‌های شخصیت‌هایی چون آقای قالیباف و آقای رئیسی و دیگر کسانی که در مظان کاندیداتوری بودند، استفاده خواهیم کرد. عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان گفت: جبهه مردمی به عنوان یک جبهه مردمی فعالیت خود را گسترده‌تر از پیش خواهد کرد تا حضور و نقش مردم در مدیریت کشور بیش از پیش شود. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا