امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۷:۴۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

چند هزار نفر ممنوع‌الخروج و معامله شدند؟

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، با اعلام دادستانی کل کشور به مراجع قضایی در سراسر کشور، در سال گذشته ۲۷ هزار و ۸۲۰ نفر از کشور ممنوع‌الخروج و 9 هزار و 173 نفر هم ممنوع‌المعامله شدند.

بر اساس این گزارش، همچنین در سال ۹۵، دادستانی کل کشور ممنوعیت خروج ۶۲۸ نفر را از کشور لغو کرده و ممنوعیت معامله یک هزار و ۴۶۱ نفر نیز برطرف شده است.

در سال ۹۵، حساب بانکی ۴۵ هزار و ۷۷۲ نفر با اعلام دادستانی کل کشور مسدود شده است؛ در همین سال، مسدودیت حساب بانکی ۱۵ هزار و ۴۰۲ نفر با اعلام دادستانی کل به مراجع مربوطه، برداشته شده است.
همچنین دادستانی کل کشور در سال گذشته، ۲۰۶ مورد درخواست اعاده دادرسی از رییس قوه‌قضاییه در پرونده‌های مختلف داشته که از این تعداد، 15 مورد پذیرش و 191 مورد نیز رد شده است.

 15 بهمن سال 95، اداره کل حقوقی قوه‌قضائیه در پاسخ به یک پرسش حقوقی اعلام کرده است که دادستانی کل کشور حسب درخواست دادسرای عمومی، اقدام به ممنوع‌الخروج کردن افراد مورد تقاضای بانک مرکزی می‌کند و در این مورد حق مخالفت ندارد.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، با اعلام دادستانی کل کشور به مراجع قضایی در سراسر کشور، در سال گذشته 27 هزار و 820 نفر از کشور ممنوع‌الخروج و 9 هزار و 173 نفر هم ممنوع‌المعامله شدند. بر اساس این گزارش، همچنین در سال 95، دادستانی کل کشور ممنوعیت خروج 628 نفر را از کشور لغو کرده و ممنوعیت معامله یک هزار و 461 نفر نیز برطرف شده است. در سال 95، حساب بانکی 45 هزار و 772 نفر با اعلام دادستانی کل کشور مسدود شده است؛ در همین سال، مسدودیت حساب بانکی 15 هزار و 402 نفر با اعلام دادستانی کل به مراجع مربوطه، برداشته شده است. همچنین دادستانی کل کشور در سال گذشته، 206 مورد درخواست اعاده دادرسی از رییس قوه‌قضاییه در پرونده‌های مختلف داشته که از این تعداد، 15 مورد پذیرش و 191 مورد نیز رد شده است.  15 بهمن سال 95، اداره کل حقوقی قوه‌قضائیه در پاسخ به یک پرسش حقوقی اعلام کرده است که دادستانی کل کشور حسب درخواست دادسرای عمومی، اقدام به ممنوع‌الخروج کردن افراد مورد تقاضای بانک مرکزی می‌کند و در این مورد حق مخالفت ندارد.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا