امروز : پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۷:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ژن خوب آنها-ژن خوب ما

به گزارش جهان نیوز؛ عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال تلگرامی خود نوشت: ژن خوب از بعد گفتمانی چنان از عطش اجتماعی برخوردار شد که مشمول مرور زمان نشد و هر روز نوتر می شود.
 
ظاهرش حکایت آنهاست که راههای میانبر را به واسطه”رابطه” طی می کنند اما خود معتقدند هوش مقدم بر انتساب است.

اما در نقطه مقابل هم ژن خوب هست.از قضا هم راه میانبر رفته و می روند و هم انتساب به بزرگان دارند.

در این طرف به جای ژن خوب از واژه” الطاف خفیه الهی”استفاده می کنند.ژن خوب امام خمینی، سید مصطفی  بود که امام او را از الطاف خفیه الهی خواند.انقلاب هم ژن خوب دارد.ژن خوب انقلاب، بسیج است.امام بسیج را نیز از الطاف  خفیه الهی دانست.

شهید حججی نیز از الطاف  خفیه الهی بود که به خانواده و کشور عزت بخشید.آنقدر ژنش خوب بود که رهبر را دنبال پیکر خود کشاند.آنقدر ژنش مرغوب بود که  پیشکسوتان جهاد وشهادت همچون آقا محسن، آقا عزیر، آقارحیم، قالیباف، حاج قاسم و….امروز پیشش کم آوردن و غبطه خوردند  که چطور پس از سالها جهاد و مبارزه نتوانستیم مثل او شویم.ژن خوب عزت، قبل از اینکه تلاش لازم داشته باشد مراقبت لازم دارد مثل فرزندان آقا.
 

به گزارش جهان نیوز؛ عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان در کانال تلگرامی خود نوشت: ژن خوب از بعد گفتمانی چنان از عطش اجتماعی برخوردار شد که مشمول مرور زمان نشد و هر روز نوتر می شود.   ظاهرش حکایت آنهاست که راههای میانبر را به واسطه"رابطه" طی می کنند اما خود معتقدند هوش مقدم بر انتساب است. اما در نقطه مقابل هم ژن خوب هست.از قضا هم راه میانبر رفته و می روند و هم انتساب به بزرگان دارند. در این طرف به جای ژن خوب از واژه" الطاف خفیه الهی"استفاده می کنند.ژن خوب امام خمینی، سید مصطفی  بود که امام او را از الطاف خفیه الهی خواند.انقلاب هم ژن خوب دارد.ژن خوب انقلاب، بسیج است.امام بسیج را نیز از الطاف  خفیه الهی دانست. شهید حججی نیز از الطاف  خفیه الهی بود که به خانواده و کشور عزت بخشید.آنقدر ژنش خوب بود که رهبر را دنبال پیکر خود کشاند.آنقدر ژنش مرغوب بود که  پیشکسوتان جهاد وشهادت همچون آقا محسن، آقا عزیر، آقارحیم، قالیباف، حاج قاسم و....امروز پیشش کم آوردن و غبطه خوردند  که چطور پس از سالها جهاد و مبارزه نتوانستیم مثل او شویم.ژن خوب عزت، قبل از اینکه تلاش لازم داشته باشد مراقبت لازم دارد مثل فرزندان آقا.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا