امروز : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ژن خوب یعنی برای نقاشی‌های یکی از سران فتنه طلبکار شَوی!

به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ نرگس موسوی، دختر میر حسین موسوی (از سران فتنه) در مصاحبه با روزنامه جمهوری اسلامی گفت: «علاوه بر سلامتی جسمی، مشکل نقاشی‌های آقای مهندس میرحسین موسوی هم برای ما و هم برای ایشان مایه نگرانی شده است. نقاشی‌هایی که پدر در دوران حصر کشیدند ماموران اجازه خروج از محل حصر نمی‌دهند که نگهداری نامناسب، منجر به نابودی این آثار گرانقدر می‌شود».
زهرا موسوی-یکی دیگر از دختران میرحسین موسوی- نیز در این مصاحبه گفت: «اگرچه جسم آنها در حصر است اما روح آنها در میان ملت است و آنها در ملاقات‌ها همواره سخن از مردم دارند و حصر خود را نیز برای جلوگیری از بروز هیچ گزندی برای مردم، تحمل می‌کنند».

عده‌ای به دنبال آن هستند تا خیانت بزرگ و نابخشودنی فتنه ۸۸ را به حاشیه برده و با مظلوم نمایی، از قانون فرار کنند.
در سال ۸۸، فتنه گران با زیرپاگذاشتن قانون، هشت ماه کشور را قربانی شهوت و توهمات خود کردند. فتنه‌گران با دروغ تقلب، جشن مردم سالاری دینی را تبدیل به دستمایه بی‌ثبات‌سازی کشور و معبرگشایی برای نفوذ دشمن کرده و سرانجام؛ آدرس تحریم‌های فلج‌کننده را به دشمنان دادند.
نزدیکان سران فتنه باید به این نکته توجه داشته باشند که آنها بدهکار ملت ایران هستند. اگر بحثی در مورد رفع حصر باشد اولین کاری که دستگاه قضایی تکلیف قانونی براساس قانون اساسی دارد، رسیدگی و تعیین اشد مجازات برای این افراد است. سزای مفسد فی الارض و باغی، مجازات‌های سنگین است، نه مسالمت و آشتی

به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ نرگس موسوی، دختر میر حسین موسوی (از سران فتنه) در مصاحبه با روزنامه جمهوری اسلامی گفت: «علاوه بر سلامتی جسمی، مشکل نقاشی‌های آقای مهندس میرحسین موسوی هم برای ما و هم برای ایشان مایه نگرانی شده است. نقاشی‌هایی که پدر در دوران حصر کشیدند ماموران اجازه خروج از محل حصر نمی‌دهند که نگهداری نامناسب، منجر به نابودی این آثار گرانقدر می‌شود». زهرا موسوی-یکی دیگر از دختران میرحسین موسوی- نیز در این مصاحبه گفت: «اگرچه جسم آنها در حصر است اما روح آنها در میان ملت است و آنها در ملاقات‌ها همواره سخن از مردم دارند و حصر خود را نیز برای جلوگیری از بروز هیچ گزندی برای مردم، تحمل می‌کنند». عده‌ای به دنبال آن هستند تا خیانت بزرگ و نابخشودنی فتنه ۸۸ را به حاشیه برده و با مظلوم نمایی، از قانون فرار کنند. در سال ۸۸، فتنه گران با زیرپاگذاشتن قانون، هشت ماه کشور را قربانی شهوت و توهمات خود کردند. فتنه‌گران با دروغ تقلب، جشن مردم سالاری دینی را تبدیل به دستمایه بی‌ثبات‌سازی کشور و معبرگشایی برای نفوذ دشمن کرده و سرانجام؛ آدرس تحریم‌های فلج‌کننده را به دشمنان دادند. نزدیکان سران فتنه باید به این نکته توجه داشته باشند که آنها بدهکار ملت ایران هستند. اگر بحثی در مورد رفع حصر باشد اولین کاری که دستگاه قضایی تکلیف قانونی براساس قانون اساسی دارد، رسیدگی و تعیین اشد مجازات برای این افراد است. سزای مفسد فی الارض و باغی، مجازات‌های سنگین است، نه مسالمت و آشتی
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا