امروز : جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاشت نهال سرو در منطقه ی تاریخی تفریحی ریژاو بان/پویش بلوط در حال آمادگی برای انجام طرح های حمایتی از طبیعت ریژاو در سطحی گسترده تر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ریژاونیوز امروز ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ در ادامه ی هفته ی درختکاری، پویش بلوط ریژاو نیز به عنوان حامی طبیعت و فعالیت های زیست محیطی، سهم خود را در این میان ایفا نمود.   این اقدام با هماهنگی اعضای پویش بلوط ریژاو و همینطور جهاد کشاورزی ریژاو صورت گرفته است که […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ریژاونیوز امروز ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ در ادامه ی هفته ی درختکاری، پویش بلوط ریژاو نیز به عنوان حامی طبیعت و فعالیت های زیست محیطی، سهم خود را در این میان ایفا نمود.

 

این اقدام با هماهنگی اعضای پویش بلوط ریژاو و همینطور جهاد کشاورزی ریژاو صورت گرفته است که در طی این فعالیت تعداد زیادی نهال سرو در منطقه ی تاریخی تفریحی ریژاوبان کاشت گردید.

پویش بلوط ریژاو در آینده ای نزدیک حامل خبرهای بسیار خوبی برای طبیعت مظلوم ریژاو خواهد بود که به زودی در این زمینه اطلاع رسانی های لازم صورت می گیرد.

 

تشکر و قدردانی پویش بلوط ریژاو از اداره ی جهاد کشاورزی شهر ریژاو علی الخصوص آقایان علی اشرف کریمی؛ عسگر پورشوق و حیدر کریمی که نهایت همکاری را با این پویش انجام داده اند. قطعاً وجود مسئولین بومی و دلسوز و متخصص می تواند مسیر پیشرفت را برای تمامی عرصه های شهر ریژاو هموار نماید.

 

با سپاس فراوان از اعضای پویش بلوط ریژاو در این کاشت که همواره به صورت عملی و دلسوزانه پا به عرصه گذاشته و به همراهی با طبیعت ریژاو شتافته اند؛ آقایان:

یحیی صالحی
داریوش صالحی
جعفر کریمی
مصطفی عبدالهی
یوسف محمودی
کامبیز کریمی
حامد عبدالهی
میلاد قادرپناه
سامان کرمی
یاسر صالحی
پوریا کریمی
حسن رحمانی
هوشیار یوسفی
محمد کریمی

 

Share
دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا