امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

کرمانشاهیان منتظر دمای ۴۰ درجه باشند پیک گرمای امسال را در مرداد داریم

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش دمای هوای کرمانشاه تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد در هفته جاری، گفت: پیک گرمای تابستان امسال را در مرداد ماه خواهیم داشت. علی محمد زورآوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: از امروز(سوم تیر) روند افزایشی دمای هوا را در […]

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش دمای هوای کرمانشاه تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد در هفته جاری، گفت: پیک گرمای تابستان امسال را در مرداد ماه خواهیم داشت.
علی محمد زورآوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: از امروز(سوم تیر) روند افزایشی دمای هوا را در استان خواهیم داشت که به نظر می‌رسد شیب این افزایش از روز دوشنبه تا چهارشنبه بیشتر باشد.
وی ادامه داد: احتمالا چهارشنبه و پنجشنبه (هفتم و هشتم تیر) گرمترین روزهای هفته باشند که پیش‌بینی می‌کنیم در این دو روز دمای تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد را هم داشته باشیم که برای این مقطع زمانی دمای بالایی است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه از هفته آینده دوباره مقداری کاهش دما خواهیم داشت، یادآوری کرد: البته این کاهش خیلی زیاد نیست و ممکن است دو تا سه درجه سانتی‌گراد باشد.
زورآوند در خصوص پیش‌بینی دمای تابستان امسال کرمانشاه نیز خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ها نشان می‌دهد تابستان امسال نیم تا یک درجه سانتی‌گراد گرمتر از بلندمدت باشد.
وی گفت: البته دمای تیر ماه خیلی گرم نخواهد نبود، اما گرمای بیشتر را در مرداد ماه و خصوصا تا نیمه مرداد داریم.
به گفته این مسئول، اگرچه گاهی پیک گرما در تیر رخ می‌دهد، اما امسال پیک گرما را احتمالا در مرداد داریم.

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا