امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمک ایران به سوریه برای یاری رساندن به حق است

به گزارش جهان نیوز به نقل از العالم، شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی سوریه در سخنرانی خود در مسجد الروضه شهر حلب گفت: در فلسطین برای پس گرفتن حقوق و نه علیه یهودیان می جنگیم. کسانی که امروز به اسم اسلام می جنگند، به هیچ وجه چیزی از اسلام نمی دانند.
 

وی درباره دوگانگی در رفتار غربی ها با بحران سوریه گفت: آتش بس در سه منطقه سوریه به درخواست آنها و پس از آنکه به مرزهای عراق و اردن رسیدیم، برقرار می شود. همه ما در سوریه باید توبه کنیم و نفرت از یکدیگر را کنار بگذاریم و خدا را برای یاری رساندنش شکر کنیم.

 

حسون افزود: ما در سوریه همه را می پذیریم و همه را به رسمیت می شناسیم. باید بازسازی سوریه را بیاموزیم. به اهالی حلب می گوییم که برای آشتی و مسامحه آمادگی داریم. به آغوش کشور بازگردید و جنگیدن را کنار بگذارید، ما خواهان کشتن کسی نیستیم. به کسانی که از حلب رفته اند هم می گوییم به سرزمین خود بازگردید.

 

حسون اظهار داشت: ایران به این علت برای کمک به ما وارد عمل شد که می خواست حق را یاری کند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از العالم، شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی سوریه در سخنرانی خود در مسجد الروضه شهر حلب گفت: در فلسطین برای پس گرفتن حقوق و نه علیه یهودیان می جنگیم. کسانی که امروز به اسم اسلام می جنگند، به هیچ وجه چیزی از اسلام نمی دانند.   وی درباره دوگانگی در رفتار غربی ها با بحران سوریه گفت: آتش بس در سه منطقه سوریه به درخواست آنها و پس از آنکه به مرزهای عراق و اردن رسیدیم، برقرار می شود. همه ما در سوریه باید توبه کنیم و نفرت از یکدیگر را کنار بگذاریم و خدا را برای یاری رساندنش شکر کنیم.   حسون افزود: ما در سوریه همه را می پذیریم و همه را به رسمیت می شناسیم. باید بازسازی سوریه را بیاموزیم. به اهالی حلب می گوییم که برای آشتی و مسامحه آمادگی داریم. به آغوش کشور بازگردید و جنگیدن را کنار بگذارید، ما خواهان کشتن کسی نیستیم. به کسانی که از حلب رفته اند هم می گوییم به سرزمین خود بازگردید.   حسون اظهار داشت: ایران به این علت برای کمک به ما وارد عمل شد که می خواست حق را یاری کند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا