امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

کوثری: ایران در صورت بروز حماقت از سوی دشمن، اهل گذشت نیست

به گزارش جهان نیوز؛ سردار اسماعیل کوثری با بیان اینکه ایران با هر‌گونه تهدید امنیت ملی خود با شدیدترین وجه برخورد خواهد کرد، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه شروع کننده جنگ نخواهد بود ولی اجازه هم نمی‌دهد که تروریست‌ها و حامیان آنها امنیت مردم و کشور ایران را خدشه‌دار کنند 

 

وی شلیک ۶ فروند موشک توسط نیروی هوافضای سپاه به مقر تروریست‌ها در فاصله 650 کیلومتری را پاسخ کوچکی بر جنایات تکفیری‌ها در 17 خرداد دانست و گفت: تروریست‌های بی‌مقدار در روز هفدهم خرداد امسال خطای بزرگی انجام دادند و همانگونه که اعلام کرده بودیم، آنها را پشیمان کردیم.

 

رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم با بیان اینکه حامیان تروریست‌ها باید بدانند که اگر بخواهند اقدامی علیه ایران انجام شود با ضربات سنگینی مواجه خواهند شد، تاکید کرد: حمله موشکی به تروریست‌ها در دیرالزور، ضرب‌ شست کوچکی از سوی ما بود و اگر از این به بعد نیز کوچکترین حرکتی از طرف تکفیری‌ها علیه امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد ضربات مهلکی دریافت خواهند کرد.

 

سردار کوثری در پایان با بیان اینکه قدرت نظامی و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مانند «عراق، سوریه، افغانستان و یمن» نیست، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در صورت بروز حماقت از سوی دشمن، اهل گذشت نیست.

منبع: میزان

به گزارش جهان نیوز؛ سردار اسماعیل کوثری با بیان اینکه ایران با هر‌گونه تهدید امنیت ملی خود با شدیدترین وجه برخورد خواهد کرد، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه شروع کننده جنگ نخواهد بود ولی اجازه هم نمی‌دهد که تروریست‌ها و حامیان آنها امنیت مردم و کشور ایران را خدشه‌دار کنند    وی شلیک 6 فروند موشک توسط نیروی هوافضای سپاه به مقر تروریست‌ها در فاصله 650 کیلومتری را پاسخ کوچکی بر جنایات تکفیری‌ها در 17 خرداد دانست و گفت: تروریست‌های بی‌مقدار در روز هفدهم خرداد امسال خطای بزرگی انجام دادند و همانگونه که اعلام کرده بودیم، آنها را پشیمان کردیم.   رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم با بیان اینکه حامیان تروریست‌ها باید بدانند که اگر بخواهند اقدامی علیه ایران انجام شود با ضربات سنگینی مواجه خواهند شد، تاکید کرد: حمله موشکی به تروریست‌ها در دیرالزور، ضرب‌ شست کوچکی از سوی ما بود و اگر از این به بعد نیز کوچکترین حرکتی از طرف تکفیری‌ها علیه امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد ضربات مهلکی دریافت خواهند کرد.   سردار کوثری در پایان با بیان اینکه قدرت نظامی و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مانند «عراق، سوریه، افغانستان و یمن» نیست، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در صورت بروز حماقت از سوی دشمن، اهل گذشت نیست. منبع: میزان
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا