امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

کودکان به معتادان آنلاین تبدیل می شوند

 باشگاه خبرنگاران جوان؛ با ورود تکنولوژی در گوشی های هوشمند و در دسترس بودن این ابزار برای کودکان و همچنین غافل شدن والدین از فرزندان خود باعث شده است استفاده کودکان و آنلاین بودن آنها در فضای مجازی به مرز خطرناک 5:30 ساعت در روز برسد.

والدین با افزایش میزان کلاس های آموزشی و تفریحی می توانند فعالیت کودکان خود را در محیط بیرون از خانه افزایش دهند.

ازجمله آسیب هایی که والدین بدون آگاهی دست به انجام آن می زنند هدیه دادن یک تلفن هوشمند یا تبلت برای تشویق و گرایش بیشتر کودک به سمت کتاب و مطالعه است. اما غافل از اینکه همین هدیه به ظاهر زیبا و ساده ضربه ای محلک را بر پروش رفتاری و گفتاری فرزند خود وارد می کند.

 باشگاه خبرنگاران جوان؛ با ورود تکنولوژی در گوشی های هوشمند و در دسترس بودن این ابزار برای کودکان و همچنین غافل شدن والدین از فرزندان خود باعث شده است استفاده کودکان و آنلاین بودن آنها در فضای مجازی به مرز خطرناک 5:30 ساعت در روز برسد. والدین با افزایش میزان کلاس های آموزشی و تفریحی می توانند فعالیت کودکان خود را در محیط بیرون از خانه افزایش دهند. ازجمله آسیب هایی که والدین بدون آگاهی دست به انجام آن می زنند هدیه دادن یک تلفن هوشمند یا تبلت برای تشویق و گرایش بیشتر کودک به سمت کتاب و مطالعه است. اما غافل از اینکه همین هدیه به ظاهر زیبا و ساده ضربه ای محلک را بر پروش رفتاری و گفتاری فرزند خود وارد می کند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا