امروز : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۸:۳۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گاف عجیب مهاجرانی و استهزاء مخاطبان+ عکس

به گزارش جهان نیوز؛ عطاء‌الله مهاجرانی از وزرا و اعضای کابینه دولت‌های پنجم و ششم و هفتم که سالهاست در نقش کارشناس محبوب شبکه ملکه انگلیس ظاهر می‌شود اخیرا طی توئیت‌هایی به واقعه جنایت ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیر سال 67 که منجر به شهادت 290 نفر از مسافران پرواز شماره ۶۵۵ شرکت هواپیمایی ایران‌ایر بر فراز آبهای خلیج فارس شد، اشاره کرده و در خلط مبحثی آشکار نوشته است که « ناو وینسنس آمریکا با حمله موشکی، ایرباس ایرانی را ساقط کرد؛ 290 مسافر – 66 کودک – کشته شدند؛ فرمانده ناو جایزه گرفت؛ دستگاه قضا چه کرده است؟!»

اما کاربران توئیتر در واکنش به این توئیت مهاجرانی، نکات جالبی را مطرح کرده‌اند و با «کوت کردن» این توئیت مهاجرانی در پاسخ به او نوشته‌اند که «شما (مهاجرانی) 9 سال معاون حقوقی (نخست وزیر و رئیس جمهور) بودید، ولی نمی‌دانید که پیگیری این مسائل وظیفه وزارت امور خارجه است نه قوه قضائیه !

با این حال واکنش کاربران توتیئر به توئیت معاون حقوقی که درکسوت خود پرونده بلند بالایی دارد در نوع خود جالب است.

یک از کاربران گفته است؛ «جناب مهاجرانی تاریخ را درست بنویسید نه درشت، ما عجب حافظه ای داریم و مثل خیلی ها حافظه ضعیفی نداریم. جای شاکی و متشاکی را عوض نکنید.»

 -«جناب مهاجرانی خود شما معاون حقوقی دولت هاشمی بودید و شکایت کردن هم بر عهده و وظیفه شما بوده، پس خودتان بگویید چرا شکایت نکردید؟ چرا خیانت؟»

 

– آقا شما عامدانه ملت رو … فرض می گیرید یا غیر عامدانه؟ و.خارجه باید شکایت می کرد در مجامع بین المللی!!

 

داداچ سوالت اشتباهه باید بپرسی وزارت امور خارجه چه کرد؟ شما اون موقع چکاره بودی

خود شما که توی بیوی توئیترت نوشتی معاون حقوقی میرحسین و هاشمی چرا هیچ کاری نکردی اون موقع؟

 
کاربر دیگری گفته است.« هدف از تخریب دستگاه قضا چیست؟ به قول دوستان دولت هاشمی در عرصه بین الملی چه کرد؟ قوه قضائیه باید شماها رو به خاطر بی کفایتی توبیخ می کرد.»

 

 در ادامه این واکنش ها کابری با اسم بازمانده گفته است .« داداش مگر پیگیری این موضوع را که گفتید با وزارت خارجه نیست؟ آبروریزی نکن دیگه … مثلا چند سال مسئولیت داشتیااا!»

 

 -«آقای مهاجرانی در عصر اینترنت نمی تونین مردم و اغفال کنید، برادر ملت بیدار و هوشیارند.»
 

 

 

 

منبع: میزان

به گزارش جهان نیوز؛ عطاء‌الله مهاجرانی از وزرا و اعضای کابینه دولت‌های پنجم و ششم و هفتم که سالهاست در نقش کارشناس محبوب شبکه ملکه انگلیس ظاهر می‌شود اخیرا طی توئیت‌هایی به واقعه جنایت ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیر سال 67 که منجر به شهادت 290 نفر از مسافران پرواز شماره ۶۵۵ شرکت هواپیمایی ایران‌ایر بر فراز آبهای خلیج فارس شد، اشاره کرده و در خلط مبحثی آشکار نوشته است که « ناو وینسنس آمریکا با حمله موشکی، ایرباس ایرانی را ساقط کرد؛ 290 مسافر - 66 کودک - کشته شدند؛ فرمانده ناو جایزه گرفت؛ دستگاه قضا چه کرده است؟!» اما کاربران توئیتر در واکنش به این توئیت مهاجرانی، نکات جالبی را مطرح کرده‌اند و با «کوت کردن» این توئیت مهاجرانی در پاسخ به او نوشته‌اند که «شما (مهاجرانی) 9 سال معاون حقوقی (نخست وزیر و رئیس جمهور) بودید، ولی نمی‌دانید که پیگیری این مسائل وظیفه وزارت امور خارجه است نه قوه قضائیه ! با این حال واکنش کاربران توتیئر به توئیت معاون حقوقی که درکسوت خود پرونده بلند بالایی دارد در نوع خود جالب است. یک از کاربران گفته است؛ «جناب مهاجرانی تاریخ را درست بنویسید نه درشت، ما عجب حافظه ای داریم و مثل خیلی ها حافظه ضعیفی نداریم. جای شاکی و متشاکی را عوض نکنید.»  -«جناب مهاجرانی خود شما معاون حقوقی دولت هاشمی بودید و شکایت کردن هم بر عهده و وظیفه شما بوده، پس خودتان بگویید چرا شکایت نکردید؟ چرا خیانت؟»   - آقا شما عامدانه ملت رو ... فرض می گیرید یا غیر عامدانه؟ و.خارجه باید شکایت می کرد در مجامع بین المللی!!   داداچ سوالت اشتباهه باید بپرسی وزارت امور خارجه چه کرد؟ شما اون موقع چکاره بودی خود شما که توی بیوی توئیترت نوشتی معاون حقوقی میرحسین و هاشمی چرا هیچ کاری نکردی اون موقع؟   کاربر دیگری گفته است.« هدف از تخریب دستگاه قضا چیست؟ به قول دوستان دولت هاشمی در عرصه بین الملی چه کرد؟ قوه قضائیه باید شماها رو به خاطر بی کفایتی توبیخ می کرد.»    در ادامه این واکنش ها کابری با اسم بازمانده گفته است .« داداش مگر پیگیری این موضوع را که گفتید با وزارت خارجه نیست؟ آبروریزی نکن دیگه ... مثلا چند سال مسئولیت داشتیااا!»    -«آقای مهاجرانی در عصر اینترنت نمی تونین مردم و اغفال کنید، برادر ملت بیدار و هوشیارند.»         منبع: میزان
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا