امروز : پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارشی از روند پیشرفت دبستان پاسداران و مسائل آن

بررسی دبیرستان شهرک ریژاو که به مذاق برخی مسئولین ریژاو و شهرستان خوش نیامد و همچنین مدرسه ی ابتدایی روستای یاران که در محرومیت کامل و در اوضاع نامناسبی مشغول تحصیل هستند در کارنامه ی ریژاو نیوز موجود است. بررسی دبستان پاسداران به عنوان آخرین بررسی انجام شده در مطلب نگاهی به مدرسه پاسداران انجام […]

۲۰۱۶۰۳۱۵_۱۱۵۷۵۹

بررسی دبیرستان شهرک ریژاو که به مذاق برخی مسئولین ریژاو و شهرستان خوش نیامد و همچنین مدرسه ی ابتدایی روستای یاران که در محرومیت کامل و در اوضاع نامناسبی مشغول تحصیل هستند در کارنامه ی ریژاو نیوز موجود است. بررسی دبستان پاسداران به عنوان آخرین بررسی انجام شده در مطلب نگاهی به مدرسه پاسداران انجام گردید که با توجه به پیگیری های لازم توسط مدیر محترم این دبستان، نمایه ای از فعالیت ها و تلاشگری های آقای قاسمی در ریژاونیوز منتشر می گردد. امید است که همه ی دلسوزان منطقه بجای سنگ اندازی بر علیه ریژاونیوز، ایشان را الگوی خود قرار داده و علاوه بر پاسخگو بودن، عملاً نیز برای رفع کاستی ها اقدام نمایند.

 

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید تمامی نواقص و مشکلات اساسی که ریژاونیوز به آن ها پرداخته بود و دغدغه ی اکثر والدین دانش آموزان این دبستان بود با پیگیری مدیر دبستان در کمترین زمان ممکن مرتفع شده است.
بخاری های نفتی بسیار خطرناک در این مدرسه که هر روز بیم آن میرفت که فاجعه ای غمناک را برای ریژاو رقم بزند جمع آوری شده و جای خود را به سیستم گرمایشی مجهزو بدون خطری داده است.
سکوها و مکان های مرتفع که در سنوات قبل حادثه خیز بودند همگی حصارکشی شده است و بسیار ایمن هستند.
نرده کشی بین دبستان و باغات که مشکلات زیادی را به وجود آورده بود از اهم این مسائل بود که به بهترین وجه ممکن در این مورد نیز اقدام شده است.

 

 

۲۰۱۶۰۳۱۵_۱۰۵۹۱۱
با همکاری برخی از خیرین مقداری پوشاک برای دانش آموزان تهیه گردیده بود که با همکاری مدیر مدرسه و دیگر معلمان در میان دانش آموزان توزیع گردید. امیدواریم که این اقدامات خیرخواهانه الگوی خوبی برای خیرین محلی باشد که بیشتر به اماکن آموزشی بیاندیشند و آن ها را مورد حمایت قرار دهند.

 

 

۲۰۱۶۰۳۱۵_۱۱۰۰۳۷

در دی ماه سال ۹۴ نیز یک دوره مسابقه ی نقاشی به مناسب هوای پاک در دبستان پاسداران برگذار شده است که نفرات برتر در سال جدید معرفی و ضمن اهدای جوایزی اسامی دانش آموزان نیز منتشر خواهد شد.

 

 

 

Untitled-1
آقای قاسمی به والدین دانش آموزان توصیه کردند که در ایام تعطیلات نوروز توجه ویژه ای به درس و تکالیف فرزندانشان داشته باشند به نحوی که به بهترین شیوه انجام پذیرد و مانع از فاصله گرفتن آنان  از درس شود.

 

ایشان در پایان اضافه کردند:
(( از جانب شهروندان از معاونت آموزش و پرورش، معلمین مجرب دبستان پاسداران، شورای مالی دبستان و شهردار ریژو تشکر قدردانی نمودند که با همکاری هم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ را به اوج شکوفایی تحصیلی و تربیتی در مدرسه مبدل نمودند.

 

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا