امروز : دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گفتگویی با مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری ریژاو

مرکز نیکوکاری ریژاو به مدت یک سال است که به صورت منسجم فعالیت خود را در ریژاو آغاز کرده است. در متن زیر شاهد گفتگوی تارنمای ریژاونیوز با مسئول این مرکز آقای ابراهیم امیری خواهید بود. مختصراً مرکز نیکوکاری ریژاو را معرفی نمایید. مرکز نیکوکاری واحدی دولتی و مردمی است که در سال ۱۳۹۲ طی […]

مرکز نیکوکاری ریژاو به مدت یک سال است که به صورت منسجم فعالیت خود را در ریژاو آغاز کرده است.
در متن زیر شاهد گفتگوی تارنمای ریژاونیوز با مسئول این مرکز آقای ابراهیم امیری خواهید بود.

مختصراً مرکز نیکوکاری ریژاو را معرفی نمایید.

مرکز نیکوکاری واحدی دولتی و مردمی است که در سال ۱۳۹۲ طی نشست های مسؤلین دولتی، علی الخصوص کمیته امداد در سراسر کشور با  ۳۵۰ مرکز شروع به فعالیت نمود. حال در استان کرمانشاه ۳۵ مرکز فعالیت دارند که در شهرستان دالاهو سه مرکز تحت عناوین مسجد المهدی در کرند غرب، مرکز امام علی در گهواره و مرکز نیکوکاری مسجد برزنجی در شهر ریژاو فعال بوده و هر کدام از مراکز دارای پنج عضو افتخاری و یک نیروی استخدامی به عنوان نایب رئیس و مسئول اجرایی می باشد.

 

اعضای مرکز نیکوکاری ریژاو چه کسانی هستند؟
در ریژاو مسئولیت اجرایی مرکز با بنده می باشد و اما اعضای افتخاری آقایان شیخ بابا علی برزنجان (رئیس هیات عامل) ،آقای حاج اسماعیل سهرابی، آقای حاج علی قادرپناه، مسوول امور مالی آقای نورمراد احمدپور و یک خانم که اگر لازم باشد معرفی خواهم نمود.

 

شما در مرکز نیکوکاری ریژاو چه اهدافی را دنبال می کنید؟
اهداف به طور خلاصه:
۱- شناسایی خانوارهای نیازمندی که به دلایل مختلفی قادر نیستند فقر و نیازمندی خود را نزد دولت یا ملت اظهار کنند. این عزیزان پس از شناسایی از کمک های خیرین محلی و دولتی بهره مند شده و به کمیته امداد و نهادهای ذیربط جهت تحت پوشش قرار دادن آن ها معرفی خواهند شد.
۲- جذب کمک های خیرین منطقه
۳- دعوت و ثبت نام از حامیان و خیرین محلی جهت رفع نیازمندی خانوارهای نیازمند (ایتام. نیازمند مادی جهیزیه و …)
به عنوان مسئول مرکز نیکوکاری ریژاو چه پیامی برای شهروندان ریژاو دارید؟
این کار کاری ست خیرخواهانه و فی سبیل الله در جهت رفع مشکلات مردم. کمک های جمع آوری شده در حساب اداره محفوظ بوده و با نظارت اعضا استفاده خواهد شد. انتظار داریم مردم خیر ریژاو در این امر خیرخواهانه مشارکت کنند تا با یاری یکدیگر فقر را در منطقه ریشه کن کنیم (البته منظور از مردم ریژاو کل منطقه و تمام روستاهای بانزرده می باشد) چون حیطه کاری ما تمام منطقه است.
در پایان اعلام می داریم که مرکز در جهت پاسخگویی به سوالات و انتقادات و نیز کمک های مردمی و شناسایی خانوار نیازمند در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

 

تلفن های تماس با مرکز:
۰۹۱۸۳۳۴۴۷۴۰
۰۸۳-۴۳۷۵۲۹۹۰

 

 

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا