امروز : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۵:۳۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گفت و شنود/ به من چه؟!

به گزارش جهان نیوز؛ «روزنامه کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
گفت: آقای روحانی گفته است؛ هدف اول ما نباید تبدیل شدن به قوی‌ترین کشور منطقه باشد، بلکه باید دنبال «منطقه قوی‌تر» باشیم!
گفتم: بیشتر کشورهای منطقه مثل عربستان، امارات، اردن، مصر و رژیم جعلی اسرائیل، دست‌نشانده آمریکا و دشمن خونی ما هستند. بنابراین معنی پیشنهاد آقای
روحانی این است که هرچه توان و قدرت داریم به دشمنانمان بدهیم تا بتوانند مثل یک لقمه راحت قورتمان بدهند؟!
گفت: پیشنهاد ایشان که غیر از این هیچ معنای دیگری ندارد!
گفتم: یعنی باز هم مثل توافق هسته‌ای، اسب زین‌شده را بدهیم و افسار پاره تحویل بگیریم؟!
گفت: شاید بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر کشورمان ضعیف شود و دشمن قصد حمله داشته باشد، آنها را استثناء می‌کند و کاری به کارشان نخواهد داشت؟
گفتم: چه عرض کنم؟! دو نفر برای شکار به جنگل رفته بودند یکی از آنها به طرف یک شیر شلیک کرد و شیر که زخمی شده بود به آنها حمله کرد، کسی که شلیک کرده
بود رفت بالای درخت و نفر دیگر همان جا ایستاد. اولی گفت؛ زود باش بیا بالا و او جواب داد؛ به من چه؟! مگه من شلیک کردم؟!
 
به گزارش جهان نیوز؛ «روزنامه کیهان» در گفت و شنود خود نوشت: گفت: آقای روحانی گفته است؛ هدف اول ما نباید تبدیل شدن به قوی‌ترین کشور منطقه باشد، بلکه باید دنبال «منطقه قوی‌تر» باشیم! گفتم: بیشتر کشورهای منطقه مثل عربستان، امارات، اردن، مصر و رژیم جعلی اسرائیل، دست‌نشانده آمریکا و دشمن خونی ما هستند. بنابراین معنی پیشنهاد آقای روحانی این است که هرچه توان و قدرت داریم به دشمنانمان بدهیم تا بتوانند مثل یک لقمه راحت قورتمان بدهند؟! گفت: پیشنهاد ایشان که غیر از این هیچ معنای دیگری ندارد! گفتم: یعنی باز هم مثل توافق هسته‌ای، اسب زین‌شده را بدهیم و افسار پاره تحویل بگیریم؟! گفت: شاید بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر کشورمان ضعیف شود و دشمن قصد حمله داشته باشد، آنها را استثناء می‌کند و کاری به کارشان نخواهد داشت؟ گفتم: چه عرض کنم؟! دو نفر برای شکار به جنگل رفته بودند یکی از آنها به طرف یک شیر شلیک کرد و شیر که زخمی شده بود به آنها حمله کرد، کسی که شلیک کرده بود رفت بالای درخت و نفر دیگر همان جا ایستاد. اولی گفت؛ زود باش بیا بالا و او جواب داد؛ به من چه؟! مگه من شلیک کردم؟!  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا