امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گوشت گوسفندی از تب و تاب افتاد

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه، رکود سنگینی بر بازار حاکم است.

علی اصغر ملکی از کاهش هزار تومانی گوشت گوسفندی در هفته جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر نرخ هر کیلو شقه گوشت گوسفندی با کاهش هزار تومانی به قیمت ۳۱ الی ۳۲ هزار تومان به مغازه دار و ۳۳ تا ۳۵ هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

وی افزود: با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه و رکود حاکم بر بازار، نرخ گوشت گوسفندی از ثبات نسبی در بازار برخوردار است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بیان کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار و عرضه مناسب دام در میادین پیش بینی می شود که گوشت گوسفندی با افزایش قیمتی در بازار روبرو نشود.

ملکی با اشاره به اینکه اجرای طرح تعزیرات حکومتی از تخلفات برخی مغازه داران جلوگیری به عمل می آورد، بیان کرد: با توجه به تخلفات برخی مغازه داران مبنی بر ارائه گوشت میش به قیمت گوسفندی از ۱۵ آبان به بعد توزیع کنندگان گوشت باید برگ خرید برای شفاف سازی قیمت به خرده فروشی ها ارائه کنند .وی در خصوص تاثیر اجرای طرح تعزیرات حکومتی بر نرخ گوشت گفت: اجرای این طرح تنها از سود جویی افراد جلوگیری به عمل می آورد و باید گفت که نرخ گوشت تابع عرضه و تقاضا است که با استمرار رکود در بازار قیمت کاهش خواهد یافت.

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه، رکود سنگینی بر بازار حاکم است. علی اصغر ملکی از کاهش هزار تومانی گوشت گوسفندی در هفته جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر نرخ هر کیلو شقه گوشت گوسفندی با کاهش هزار تومانی به قیمت 31 الی 32 هزار تومان به مغازه دار و 33 تا 35 هزار تومان به مشتری عرضه می شود. وی افزود: با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه و رکود حاکم بر بازار، نرخ گوشت گوسفندی از ثبات نسبی در بازار برخوردار است. رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بیان کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار و عرضه مناسب دام در میادین پیش بینی می شود که گوشت گوسفندی با افزایش قیمتی در بازار روبرو نشود. ملکی با اشاره به اینکه اجرای طرح تعزیرات حکومتی از تخلفات برخی مغازه داران جلوگیری به عمل می آورد، بیان کرد: با توجه به تخلفات برخی مغازه داران مبنی بر ارائه گوشت میش به قیمت گوسفندی از 15 آبان به بعد توزیع کنندگان گوشت باید برگ خرید برای شفاف سازی قیمت به خرده فروشی ها ارائه کنند .وی در خصوص تاثیر اجرای طرح تعزیرات حکومتی بر نرخ گوشت گفت: اجرای این طرح تنها از سود جویی افراد جلوگیری به عمل می آورد و باید گفت که نرخ گوشت تابع عرضه و تقاضا است که با استمرار رکود در بازار قیمت کاهش خواهد یافت.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا