امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

۶هزار داعشی داوطلب عملیات انتحاری بودند

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز در همایش طلوع حقیقت که به‌مناسبت سالگرد صدور نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی برگزار شد، طی سخنانی گفت: واقعاً موجب تأثر است که تروریست‌های تکفیری دست به جنایت‌هایی می‌زنند که انسان از گفتنش شرم دارد. وقتی فیلمی می‌بینیم که تعدادی از این تکفیری‌ها در بازی‌های خود توپی را که رد و بدل می‌کنند، سرهای بریده است. در کجای دنیا سابقه دارد یک اسیر جنگی را وسط قفس آهنی بگذارند و آتشش بزنند.

وی ادامه داد: این اقدامات ابزار آنهاست برای اسلام‌هراسی در حالی که قرآن خطاب به پیامبر اسلام می‌فرماید که؛ تو رحمت همه جهانیان هستی.

 رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین تأکید کرد: هر دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی اثر خود را در جهان گذاشته و خواهد گذاشت و مطمئناً کسانی که دارای ضمیر پاک باشند، متوجه می‌شوند.
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در ادامه سخنان خود گفت: کشورهایی که امروز از تمدن امروز بویی نبرده‌اند و کسانی که نسل در نسل به‌عنوان شاهزاده می‌خواهند حکومت کنند و حتی به خودشان هم رحم نمی‌کنند، ما را متهم می‌کنند.

‌وی افزود: تروریست‌های تکفیری جوانان زیادی را از خانواده‌هایشان جدا کردند. میان داعش 6 هزار نفر که از اهل‌سنت هم بودند، داوطلب عملیات انتحاری بودند که بیشترشان کشته شدند. این جنایت خیلی بزرگی است.

ادامه دارد… .

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز در همایش طلوع حقیقت که به‌مناسبت سالگرد صدور نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی برگزار شد، طی سخنانی گفت: واقعاً موجب تأثر است که تروریست‌های تکفیری دست به جنایت‌هایی می‌زنند که انسان از گفتنش شرم دارد. وقتی فیلمی می‌بینیم که تعدادی از این تکفیری‌ها در بازی‌های خود توپی را که رد و بدل می‌کنند، سرهای بریده است. در کجای دنیا سابقه دارد یک اسیر جنگی را وسط قفس آهنی بگذارند و آتشش بزنند. وی ادامه داد: این اقدامات ابزار آنهاست برای اسلام‌هراسی در حالی که قرآن خطاب به پیامبر اسلام می‌فرماید که؛ تو رحمت همه جهانیان هستی.  رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین تأکید کرد: هر دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی اثر خود را در جهان گذاشته و خواهد گذاشت و مطمئناً کسانی که دارای ضمیر پاک باشند، متوجه می‌شوند. حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در ادامه سخنان خود گفت: کشورهایی که امروز از تمدن امروز بویی نبرده‌اند و کسانی که نسل در نسل به‌عنوان شاهزاده می‌خواهند حکومت کنند و حتی به خودشان هم رحم نمی‌کنند، ما را متهم می‌کنند. ‌وی افزود: تروریست‌های تکفیری جوانان زیادی را از خانواده‌هایشان جدا کردند. میان داعش 6 هزار نفر که از اهل‌سنت هم بودند، داوطلب عملیات انتحاری بودند که بیشترشان کشته شدند. این جنایت خیلی بزرگی است. ادامه دارد... . منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا