امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

منظور عراقچی: خودتان “هیچ” را انتخاب کردید؛ تقصیر ما نیست/ پاسخ همه سوالات مردم در مستند پرزیدنت آکتور سینما

گروه سیاسی جهان نیوز، مالک شریعتی: یادمان هست که مقامات آمریکایی و به دنبال آنها اروپایی ها به دفعات از ابتدای مذاکرات تکرار کردند و حتی در متن توافق ژنو هم آورده شد که نتیجه نهایی مذاکرات یا همه یا هیچ خواهد بود.

اینکه آقای عراقچی به نمایندگی از دولت اصرار می کند ما فقط برای تحریمهای متاثر از پرونده هسته ای مذاکره کردیم و تحریمهای دیگر به هر بهانه دیگری ربطی به ما ندارد، یک پیام بیشتر برای مردم ندارد و آن اینکه چون همه چیز را ندادیم هیچ به دست آوردیم و اگر اختیار داشتیم همه چیز کشور را بدهیم، می دادیم تا چیزی به دست آوریم.

حدس اینکه آن چیز چه می تواند باشد و چقدر ارزش دارد چندان سخت نیست؛ نگاهی به وضعیت کنونی بیندازید. صفر در هر عددی ضرب شود حاصلش صفر است و حل این معادله نیازی به هوش و استعداد نوابغ ریاضی هم ندارد.

پیشنهاد میکنم مستند زیبا و حرفه ای پرزیدنت آکتور سینما را حتما ببینید و تجربه تلخ پانزده ساله یک ملت بزرگ را که با هنرمندی خاصی توسط گروه پرتلاش سفیر فیلم با ما به اشتراک گذاشته شده است به دقت بررسی کنید. مردم شوروری در مقطعی ترجیح دادند کسانی سالها بر سرنوشت کشور ابرقدرتشان حاکم باشند که همه چیز کشور را تقدیم ریگان کردند و باز هم در نهایت هیچ به دست آوردند. جمله کلیدی این مستند را شاید ما هم شنیده باشیم اما دقت نکرده ایم؛ اوباما در توجیه علت مذاکره با ایران خطاب به اعضای کنگره گفت: به روش ریگان عمل خواهم کرد!

گروه سیاسی جهان نیوز، مالک شریعتی: یادمان هست که مقامات آمریکایی و به دنبال آنها اروپایی ها به دفعات از ابتدای مذاکرات تکرار کردند و حتی در متن توافق ژنو هم آورده شد که نتیجه نهایی مذاکرات یا همه یا هیچ خواهد بود. اینکه آقای عراقچی به نمایندگی از دولت اصرار می کند ما فقط برای تحریمهای متاثر از پرونده هسته ای مذاکره کردیم و تحریمهای دیگر به هر بهانه دیگری ربطی به ما ندارد، یک پیام بیشتر برای مردم ندارد و آن اینکه چون همه چیز را ندادیم هیچ به دست آوردیم و اگر اختیار داشتیم همه چیز کشور را بدهیم، می دادیم تا چیزی به دست آوریم. حدس اینکه آن چیز چه می تواند باشد و چقدر ارزش دارد چندان سخت نیست؛ نگاهی به وضعیت کنونی بیندازید. صفر در هر عددی ضرب شود حاصلش صفر است و حل این معادله نیازی به هوش و استعداد نوابغ ریاضی هم ندارد. پیشنهاد میکنم مستند زیبا و حرفه ای پرزیدنت آکتور سینما را حتما ببینید و تجربه تلخ پانزده ساله یک ملت بزرگ را که با هنرمندی خاصی توسط گروه پرتلاش سفیر فیلم با ما به اشتراک گذاشته شده است به دقت بررسی کنید. مردم شوروری در مقطعی ترجیح دادند کسانی سالها بر سرنوشت کشور ابرقدرتشان حاکم باشند که همه چیز کشور را تقدیم ریگان کردند و باز هم در نهایت هیچ به دست آوردند. جمله کلیدی این مستند را شاید ما هم شنیده باشیم اما دقت نکرده ایم؛ اوباما در توجیه علت مذاکره با ایران خطاب به اعضای کنگره گفت: به روش ریگان عمل خواهم کرد!
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا