امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۶:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رایزنی با “پورمحمدی” برای تصدی وزارت علوم

به گزارش جهان نیوز؛ محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب و معرفی وزیر پیشنهادی علوم، اظهار داشت: رایزنی‌هایی با واسطه در این رابطه با بنده صورت گرفته است.
 
وی با تاکید بر اینکه نمی‌دانم این موضوع چقدر از سوی دولت جدی است، اضافه کرد: پیشتر نیز رایزنی‌ها با چند تن از اساتید مهم کشور درباره مسئولیت وزارت علوم صورت گرفته و دیدگاه‌های کلی درباره آموزش عالی از این افراد اخذ شده است.

به گزارش تسنیم، پورمحمدی دارای دکترای جغرافیا در گرایش برنامه‌ریزی شهری است و در حال حاضر ریاست دانشگاه تبریز را بر عهده دارد.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب و معرفی وزیر پیشنهادی علوم، اظهار داشت: رایزنی‌هایی با واسطه در این رابطه با بنده صورت گرفته است.   وی با تاکید بر اینکه نمی‌دانم این موضوع چقدر از سوی دولت جدی است، اضافه کرد: پیشتر نیز رایزنی‌ها با چند تن از اساتید مهم کشور درباره مسئولیت وزارت علوم صورت گرفته و دیدگاه‌های کلی درباره آموزش عالی از این افراد اخذ شده است. به گزارش تسنیم، پورمحمدی دارای دکترای جغرافیا در گرایش برنامه‌ریزی شهری است و در حال حاضر ریاست دانشگاه تبریز را بر عهده دارد. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا