امروز : پنج شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۰
تاریخ : ۱۳۹۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

درباره ما

ریژاو نیوز در ۲۷ تیر ۱۳۹۰ با هدف خبررسانی و اطلاع رسانی از منطقه ریژاو با هزینه و تلاش و تخصص شخصی افراد کادر ریژاو نیوز و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد. علت اصلی این که ریژاو نیوز را راه اندازی کردیم هم این بود که در حوزه […]

ریژاو نیوز در ۲۷ تیر ۱۳۹۰ با هدف خبررسانی و اطلاع رسانی از منطقه ریژاو با هزینه و تلاش و تخصص شخصی افراد کادر ریژاو نیوز و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد. علت اصلی این که ریژاو نیوز را راه اندازی کردیم هم این بود که در حوزه اطلاع رسانی در شهرستان دالاهو خصوصا شهر ریژاو ضعف های بسیار زیادی وجود دارد و خلأ اطلاع رسانی در منطقه به خوبی احساس می شد به همین خاطر ما به فکر راه اندازی ریژاو نیوز افتادیم تا بتوانیم در حد توان خود این خلأ را پر کنیم و اخبار منطقه و هم چنین مشکلات مردم شهر ریژاو را به خوبی منعکس کنیم.

ریژاو نیوز به صورت شورایی اداره می شود.

اعضای شورا نیز منتخبی از مردم در اصناف مختلف هستند که به دلایل فراوانی اسامی آنان منتشر نخواهد شد اما شهروندان عزیز برای ارتباط با اعضای شورا می توانند با ریژاو نیوز مکاتبه نمایند.

هزینه مالی راه اندازی وب سایت توسط کادر ریژاو نیوز تهیه می شود یعنی توسط اشخاصی که در ریژاو نیوز فعالیت می کنند. ما هیچ اسپانسر تجاری نداریم و به خاطر مواضع فراجناحی مان هم از طرف هیچ جناحی مورد حمایت قرار نمی گیریم و این باعث افتخار ما است.

به علت مواضع فراجناحی مان هیچ دسته و یا جناح سیاسی به صورت رسمی از ما حمایت نمی کند. هیچ یک از اعضای سایت هم در هیچ جناح و جبهه و حزب سیاسی عضویت ندارند و ما عمدا با اتخاذ چنین تدبیری سعی در استقلال مواضع سایت داشته ایم و همان طور که می دانید حوزه فعالیت خبررسانی و رسانه ای باید فارغ از موضع گیری های جناحی باشد تا بتواند به طور منصفانه به پوشش خبرها و مشکلات منطقه بپردازد.

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا